StoryEditor

Najdôveryhodnejšia mediálna značka je opäť ta3

20.06.2022, 11:59
Autor:
redred

Výsledky zverejnila už po desiatykrát štúdia Reuters.

Medzinárodný prieskum Reuters Insitute for Study zverejnil výsledky o najdoveryhodnejších médiách na Slovensku. Aj v najnovšom hodnotení je najdôveryhodnejším slovenským médiom spravodajská Televízia ta3.

Inštitút Reuters vydal svetovo najkomplexnejšiu štúdiu o mediálnom dianí už desiatykrát. Prieskum zbieral dáta v 46 krajinách na konci januára a začiatkom februára 2022, zúčastnilo sa ho 92-tisíc respondentov. Slovenská časť prieskumu bola realizovaná na vzorke 2007 respondentov.

Generálny riaditeľ ta3 Ján Svoboda na margo najnovších výsledkov štúdie hovorí: “Pre ta3 je to skvelé ocenenie náročnej a zároveň veľmi zodpovednej práce celého kolektívu v tomto ťažkom období. Sme vďační, že značka ta3, či už ako televízia ale aj online portál, obhájili prvenstvo. Zaväzuje nás to pokračovať v našej misii. Prinášať najlepšie a najobjektívnejšie spravodajstvo na Slovensku, ešte viac sa v súčasnosti sústredíme na oblasť online a sociálnych médií, overovanie faktov a pripravujeme ďalšie spravodajské formáty. Ďakujeme aj našim verným divákom a čitateľom za dôveru a všetkým pracovníkom ta3 za skvelú prácu.”

image

Dôveryhodnosť médií, Institute of Reuters

20. jún 2022 11:59