Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.10.2020, 13:10

PSS promuje novinku môjDOMOV. V reklame vystupuje rodina Lišiakov

Kreatíva je z dielne Respect APP.

PSS promuje novinku môjDOMOV. V reklame vystupuje rodina Lišiakov
Zdroj: PSS

Situácia na trhu úverov na bývanie je omnoho prísnejšia a získanie financií na zabezpečenie nového bývania komplikovanejšie. Dnes už je dôležité, aby mal klient pri kúpe nehnuteľnosti nasporenú určitú čiastku, spravidla aspoň jednu pätinu. Preto na to treba myslieť čo najskôr a zmeniť aj pohľad na financovanie svojho bývania. Prvá stavebná sporiteľňa prichádza s novinkou, ktorá dostala názov – môjDOMOV.

Novinka môjDOMOV je podporená aj komunikačnou kampaňou, ktorá zahŕňa rádio, printy, reklamu na vonkajších nosičoch a aj v online priestore. Samozrejmosťou je aj nový televízny spot. Kreatívu kampane zastrešila dvorná agentúra Respect APP. 

„Rozhodli sme sa ponúknuť klientom dlhodobú garanciu a istotu, ktorú im neposkytne žiadna hypotéka. Zavedenie tejto novinky predstavuje novú etapu stavebného sporenia a návrat k jeho „prapôvodnej“ myšlienke. Práve preto štartujeme v októbri s novinkou môjDOMOV, ktorá kombinuje výhody sporenia a úveru so zaujímavou a  dlhodobo garantovanou úrokovou sadzbou. Ide o úrokovú  sadzbu, akú doteraz PSS svojim klientom nikdy neponúkala. Reagujeme na zmeny na trhu a  vylepšujeme našu ponuku pre klientov. Prichádzame s ideou a novým pohľadom na financovanie bývania,“ uviedla Daša Matušíková, riaditeľka úseku marketingu Prvej stavebnej sporiteľne.

Vizitka kampane: 

Klient: PSS - Prvá stavebná sporiteľňa, a.s
Agentura: Respect APP
Strategy planner: Yolka Udičová
Creative director: Peter Michalka 
Copy: Ondrej Štefánik, Lukáš Lukonič
Account Director: Ema Marišová
Head of Digital: Michaela Martonová 
Produkcia: Hitchhiker Films
Režisér: Dano Dekan
Mediálna agentúra: Initiative

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.