Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.01.2021, 21:24

MullenLowe GGK s novým kreatívnym riaditeľom. Do agentúry nastupuje Vlado Slivka

Z agentúry odchádza Ondro Kořínek.

MullenLowe GGK s novým kreatívnym riaditeľom. Do agentúry nastupuje Vlado Slivka
Zdroj: Vladimir Yurkovič

Komunikačná agentúra MullenLowe GGK s príchodom nového roka oznamuje zmenu na poste kreatívneho riaditeľa. Od januára 2021 sa ním stáva Vlado Slivka (na obrázku), ktorý naposledy pôsobilMARK BBDO Bratislava.

"Vlada vnímame ako skúseného rešpektovaného profesionála. Minulý rok sme naštartovali zmeny s cieľom skĺbiť bohaté skúsenosti agentúry s aktuálnymi trendami. Som presvedčený, že Vladove skúsenosti, rozhľadenosť a kreatívny rešpekt pomôžu naše zámery realizovať," hovorí Marek Pajtáš, CEO MullenLowe GGK.

Vlado je po krátkej niekoľkomesačnej pauze späť v agentúrnom živote. "Marekova ponuka prišla v časoch plných zmien a výziev. Hlavným dôvodom, ktorý rozhodol, že som ju prijal, je agentúrna ambícia viac sa prácou baviť na prospech značiek, ale aj agentúrneho tímu. V tomto spravil kusisko práce Ondro a ja na to rád plynule nadviažem. Lockdown mi ten úvod neuľahčil, ale o to viac si cením pekné prijatie od kolegov,” hovorí Vlado Slivka, Creative Director MullenLowe GGK.

Ondrej Kořínek dodáva: "Veľmi sa teším, že ma strieda práve Vlado. Je to ľudský človek a nesmierne skúsený, rozhľadený kreatívec. Naštartovali sme v agentúre "klincovacieho ducha". Som si istý, že Vlado tú ambíciu naplní, tak ako to dokázal v BBDO. O mojom rozhodnutí posunúť sa ďalej poviem len toľko, že som dostal ponuku, ktorá prichádza raz za život. V živote väčšinou neľutujem to, čo som spravil, ale to, že som na niečo nemal odvahu. Preto som ponuku prijal. Viac sa dozviete čo nevidieť.“

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.