Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.03.2021, 15:30

Kreatívu v Respect APP povedie Lukáš Lukonič

Na poste kreatívneho riaditeľa nahradí Petra Michalku.

Kreatívu v Respect APP povedie Lukáš Lukonič
Zdroj: Respect APP, foto: Branislav Račko / Linda Oršulová

Respect APP oznamuje zaujímavú personálnu novinku. Na post kreatívneho riaditeľa postúpil Lukáš Lukonič. Na pozícii tak nahradí Petra Michalku, ktorý odišiel do agentúry Elite / Monday Lovers.

Lukáš má za sebou pôsobenie v agentúrach Galton Brands, Istropolitana Ogilvy, Core4 Advertising a Respect APP, kde doteraz pracoval na pozícii senior copywriter.

„Lukáš je mladý, ambiciózny, aj tvrdohlavý, zároveň rozvážny so zmyslom pre zodpovednosť a vedenie tímu. Teším sa na nový vietor a zmeny, ktoré sa pod jeho vedením už dejú,“ opísala nového kreatívneho riaditeľa Yolka Udičová.

„Práca v reklame mi vždy tak trochu pripomínala šport, s ktorým som „zamládi“ koketoval. Veľmi si vážim dôveru majiteľov a je mi cťou, že môžem kapitánsku pásku v Respecte prevziať po lídrovi, akým je Peter. Nebude to v období plnom tendrovačiek a zmien v agentúrach jednoduché, ale taký je fodbal. :-) Reklama ma baví stále viac, navyše mám v Respecte pri sebe tím kvalitných ľudí, s ktorými je radosť pracovať,“ zhrnul svoje dojmy z novej pozície Lukáš Lukonič.

Lukáš sa doteraz podieľal na kampaniach pre značky ako Kaufland, Slovak Lines, Budweiser Budvar, Niké, Heineken, Europa 2, Slovenká sporiteľna, Italmarket a ďalšie. Jeho práce bodovali na Zlatom Klinci, Effie, Digital Pie či Prokop a na národnom kole Young Lions.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.