Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
07.02.2018, 09:36

Markíza prezradila moderátora SuperStar. Stavila na novú tvár

Nová sezóna SuperStar odštartuje v nedeľu 25. februára o 20:30.

Markíza prezradila moderátora SuperStar. Stavila na novú tvár
Zdroj: Instagram / Jasmina Alagič

V nedeľu 25. februára o 20:30 odštartuje nová sezóna česko-slovenskej SuperStar, kde budú nádejní speváci a speváčky bojovať o titul SuperStar 2018 a výhru 75 tisíc eur. Doteraz stále nebolo známe, kto bude šou moderovať. Martin "Pyco" Rausch, ktorý sprevádzal súťažiacich v predchádzajúcej sérii v roku 2015, totiž ponuku na moderovanie nového ročníka odmietol.

Markíza dnes oznámila na svojej stránke, že moderátorského mikrofónu sa ujme Jasmina Alagič, finalistka Miss Universe SR z roku 2009 a moderátorka Fashion TV. „Jasmina je novou tvárou pre televíziu Markíza a my sa veľmi tešíme z tejto spolupráce. Naše rady rozšíri mladá talentovaná dáma, ktorej budeme pri SuperStar držať palce,“ hovorí Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu TV Markíza.

Jasmina Alagič sa novú úlohu nesmierne teší a ponukou moderovať SuperStar je veľmi poctená. „Ide o jeden z najlepších a najznámejších televíznych formátov sveta a ja som ho sledovala s „otvorenou“ pusou už ako dieťa. Do projektu idem s obrovským nadšením, energiou, ale zároveň aj s pokorou a rešpektom,“ uviedla.

Jedného moderátora mala SuperStar aj pri poslednej sérii v roku 2015, kedy k Pycovi pribudla česká Miss 2011 Jitka Nováčková až pri priamych prenosoch. Predtým, v roku 2013, moderovali česko-slovenskú variantu speváckej súťaže Zora Kepková s Romanom Juraškom, v roku 2011 Leoš Mareš s Tinou a v roku 2009 tiež Leoš Mareš, ale s Adelou Vinczeovou (vtedy Banášovou).

Do hviezdnej poroty zasadne po ôsmy raz ostrieľaný porotca Pavol Habera, po prvý raz si rolu porotcov vyskúšajú speváčka Katka Knechtová, finalista SuperStar Ben Cristovao a Matěj Ruppert zo skupiny Monkey Business.

Spevácka súťaž sa na obrazovky Markízy (a Novy) vráti po troch rokoch. Na Slovensku dostupná Nova International bude vysielať premiérové diely vždy v sobotu o 20:20, ale až ďalší víkend po nasadení na Markíze.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.