Richard Lemerle, nový riaditeľ firmy Mars pre región strednej Európy.
StoryEditor

Firma Mars má v strednej Európe novú posilu. V pláne je rozvoj zamestnancov

01.08.2022, 13:46
Autor:
redred

Team v strednej EÚ posilní Richard Lemerle.

Spoločnosť Mars, jeden z popredných svetových výrobcov cukroviniek, potravy a výživy pre domáce zvieratá, vymenovala nového riaditeľa funkcie Supply Chain v regióne strednej Európy. Richard Lemerle, v súčasnosti riaditeľ Supply Chain spoločnosti Mars pre južnú Európu, rozšíri svoju pozíciu riaditeľa Supply Chain aj na strednú Európu, a teda pokryje aj Česko, Slovensko, Rumunsko a Maďarsko. V rámci svojej pozície sa skúsený riaditeľ Richard Lemerle pripája aj k stredoeurópskemu tímu vedenia Marsu, uvádza sa v tlačovej správe.

 

Richard Lemerle je priekopníkom v posune obvyklých rutinných operácií na úplne novú úroveň. Vďaka jeho vedeniu je juhoeurópsky trh Marsu na čele digitálneho rastu. Zameriava sa napríklad na to, ako využívať inovatívne schopnosti umelej inteligencie na odstránenie úloh bez pridanej hodnoty. Richard v súčasnosti prenesie svoje skúsenosti aj do strednej Európy a prevezme novú zodpovednosť za Supply Chain na Slovensku, v Česku, Maďarsku a Rumunsku ako riaditeľ Supply Chain pre južnú a strednú Európu. Zároveň jeho veľkou úlohou bude priniesť možnosti rastu pre talentovaných zamestnancov.

 

„Som naozaj vďačný za túto vzrušujúcu príležitosť a šancu rozvíjať sa vo firme Mars. Práca v rámci dodávateľského reťazca na niekoľkých juhoeurópskych trhoch mi dala skvelú príležitosť získať skúsenosti s vedením dodávateľského reťazca pre niekoľko rôznych krajín, a preto sa teším, že zúročím všetky svoje znalosti na trhoch strednej Európy. V súčasnej dobe je mojou najvyššou prioritou zamerať sa na rozvoj talentovaných zamestnancov v mojom tíme a pomôcť im v osobnom raste v rámci spoločnosti Mars,“ hovorí Richard Lemerle, novomenovaný riaditeľ Supply Chain Mars Multisales pre južnú a strednú Európu.

 

Richard nahradil na pozícii riaditeľa Supply Chain v strednej Európe Sophiu Gaspard, ktorá sa úspešne posunula o ďalší krok vpred na svojej profesijnej ceste k vedeniu významného regionálneho projektu.

 

Ako spoločnosť píše v tlačovej správe, je známa tým, že svojim spolupracovníkom ponúka množstvo príležitostí pre kariérny rast a rozvoj. Richard je jedným z mnohých príkladov tohto prístupu. Mars to umožňuje svojim zamestnancom konkrétne tým, že môžu aktívne rozvíjať svoju kariéru, prevziať širšiu zodpovednosť, poskytovať skúsenosti s prácou v rôznych krajinách alebo na rôznych oddeleniach, spolupracovať s mentormi, a podporovať ich, aby mali ambiciózne plány pre svoj budúci kariérny rast.

01 - Modified: 2022-08-05 08:45:02 - Feat.: - Title: Tesco má novú PR manažérku. Stala sa ňou Mária Zerzanová 02 - Modified: 2022-07-26 10:35:03 - Feat.: - Title: Marketing Heureka Group povedie Jiří Struk 03 - Modified: 2022-07-26 14:18:29 - Feat.: - Title: PS:Digital má prvú kreatívnu riaditeľku. Zalovila v interných vodách 04 - Modified: 2022-07-05 11:13:03 - Feat.: - Title: Agentúra MUW Saatchi&Saatchi po roku opäť rozširuje a omladzuje svoj manažment 05 - Modified: 2022-06-28 21:35:31 - Feat.: - Title: Výzva na ďalší polrok? Zvládnuť situáciu s vypredanosťou televízie
menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
10. jún 2023 05:07