Eva Babitzova
StoryEditor

Eva Babitzová odchádza z Mark BBDO

07.09.2022, 18:10
Autor:
redred
  • Venovať sa bude už iba práci pre Promo Punkers.
  • „Už sa nedalo ďalej sedieť na dvoch stoličkách," píše na sociálnej sieti LinkedIn.
  • „Odchádzam z Mark BBDO. Stretla som tam skvelých ľudí." 

„V živote sú križovatky a ja som sa na jednej z nich ocitla. Už sa nedalo ďalej sedieť na dvoch stoličkách," píše na svojom profile na sociálnej sieti LinkedIn. Eva Babitzová od januára tohoto roku ako managing directorka viedla agentúru Mark BBDO. 

Do komunikačného biznisu sa vracala s veľkými plánmi, o ktorých hovorila aj v Stratégiách. „Agentúra je vo forme, skonsolidovaná, našla si svoj modus operandi v pandémii, čiže moja priorita bude rozvoj." 

Po ôsmich mesiacov si povedala, že stačilo a z agentúry odchádza. „Rozhodla som sa naplno venovať Promo Punkers. Odchádzam teda z Mark BBDO. Stretla som tam skvelých ľudí, fajn klientov a veľa som sa naučila. A ide sa ďalej."

Meno Evy Babitzovej je spojené predovšetkým s Rádiom Expres, ktorému v minulosti šéfovala. Na začiatku kariéry pôsobila aj v iných médiách: v Slovenskom rozhlase, ale aj v Rádiu Twist, ako marketingová riaditeľka SME či redaktorka týždenníka Trend.

Babitzová pôôsobila ako členka prezídia, členka arbitrážnej komisie a výkonná riaditeľka Rady pre reklamu, viceprezidentka a prezidentka Asociácie nezávislých rozhlasových a televíznych staníc Slovenska. OD roku 2000 pracovala v Rádiu Expres a osem rokov bola jeho generálnou riaditeľkou. 

01 - Modified: 2023-04-11 07:29:15 - Feat.: - Title: Bločkobranie: Ako aj malá kampaň môže priniesť prekvapivé výsledky 02 - Modified: 2023-03-03 15:11:04 - Feat.: - Title: Kategóriu Craft vyhral Detektív, ktorého poznáme z Kauflandu 03 - Modified: 2023-03-03 12:27:22 - Feat.: - Title: Medzi televíznymi reklamami zabodoval spot s presným insightom. A pesničkou
menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
23. september 2023 10:00