StoryEditor

Birell predstavuje novinku. Colu od Birellu

04.06.2019, 09:49
Autor:
rmrm
O kampaň sa postarali agentúry JandL a Triad Advertising.

Birell rozšíril portfólio produktov v kategórii sladkých sýtených nápojov a na trh uvádza Colu od Birellu.„Cola bola pre nás logickým krokom, ako ponúknuť spotrebiteľom ďalšiu skvelú chuť bez konzervantov a umelých farbív. Navyše sme sa pri jej vývoji opäť uistili v tom, že svetlý Birell je vynikajúci základ, ktorý našim výrobkom dodáva špecifickú a veľmi dobrú chuť,“ uviedol Josef Jalůvka, manažér značky. Základom pre výrobu Coly od Birellu je, podľa jeho slov, 30% svetlého nealkoholického piva Birell. Následne sa do neho pridávajú prírodné šťavy a arómy a tiež extrakt z kolového orecha a extrakt zo škoricovej kôry.Kolové nápoje predstavujú až 2/3 celkovej hodnoty kategórie sladkých sýtených nápojov. „S novou Colou od Birellu búrame hranice medzi kategóriami nealkoholického piva a ochutených sladkých nápojov, s potenciálom rastu oboch kategórií. Novinka má ambíciu osloviť spotrebiteľov, ktorí kolové nápoje obľubujú, no nechcú si ich dopriať kvôli vysokému obsahu cukru a umelých prísad. Spolu s ďalšími tohtoročnými novinkami Birell Hrozno, Červený Pomaranč a Baza a Citrón tak prinášame zdravšiu alternatívu k väčšine príchutí v kategórii sladkých sýtených nápojov,“ povedal Josef Jalůvka.

Kampaň na novinku pripravili agentúry JandL a Triad Advertising. Ten sa postaral o digitál, ktorý bude nasadený od budúceho týždňa.Posolstvom kampane je „Si zvedavý? Daj si Colu od Birellu.“ To, podľa slov Josefa Jalůvku, vychádza zo samotného charakteru produktu, pretože každý je zvedavý, či je možné vyrobiť zdravšiu Colu bez kompromisov v chuti.

Kampaň na Colu od Birellu prebieha od júna a využije ako TV, tak billboardy, internet, tlač, instore, ochutnávky atď. 

Vizitka kampane:
Zadávateľ:
Birell
Kreatíva: JANDL marketing a reklama
Réžia: Alice Nellis
Produkcia: Boogie films
Hudba: Steve Greenberg, Funky Town

01 - Modified: 2019-05-07 13:34:59 - Feat.: 0 - Title: Odteraz každý vie, že s Birellom nenafúka
01 - Modified: 2021-06-24 06:57:53 - Feat.: - Title: Birell predstavil dve nové nealkoholické pivá 02 - Modified: 2020-04-30 12:28:08 - Feat.: - Title: Birell rozširuje portfólio nealko ochutených nápojov
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. máj 2023 08:03