SOCIALISTS
StoryEditor

Agentúra Socialists má svoju premiéru v Divadle Nová scéna

21.04.2020, 11:57
Autor:
pzpz
Najbližší rok sa bude starať o jeho online komunikáciu.

Socialists sa stali novou digitálnou agentúrou Divadla Nová scéna. Od februára sa tak na Leškovej starajú o kreatívu digitálnych kampaní, Instagram content z predstavení a zákulisia divadla a online výkonnostné kampane. V bodovom hodnotení tendrového zadania boli Socialists najúspešnejší spomedzi troch pozvaných agentúr.

Divadlo Nová scéna nie sú len muzikály a komédie. Sú to emócie oblečené do postáv, melódií, tanca a príbehov, ktoré sa oplatí vidieť. To sa stalo východiskom pre agentúru – preniesť do online priestoru zážitky z predstavení a vtiahnuť divákov do deja cez postavy hercov.

Výhra v tendri nás potešila o to viac, že sme fanúšikmi umenia a divadla. Naštartovali sme nový rok peknou spoluprácou a z Divadla Nová scéna plánujeme urobiť výraznú kultúrnu inštitúciu v online prostredí,” povedal o víťazstve v tendri Martin Kukoľ, ktorý vedie agentúru Socialists.

Aktuálna situácia síce stopla divadelné predstavenia, no nezastavila agentúru a Divadlo Nová scéna v snahe prinášať divákom umenie a kultúru. V polovici marca Socialists spustili projekt Divadlo Nová Online scéna.

Rovnako ako divákom aj nám, divadelníkom, chýba divadlo. Smúti javisko aj hľadisko, chýbajú nám naše predstavenia a potlesk divákov. Keďže nemôžu prísť za nami do divadla, prídeme my za nimi,” hovorí Martina Šubová, marketingová manažérka divadla.

PR manažérka divadla Zuzana Šebestová dodáva: Naši herci, hudobníci a tanečníci vymenili Novú scénu za Online scénu a pozývajú všetkých priaznivcov do nášho online priestoru – na náš Instagram, Facebook, Youtube kanál, kde postupne v spolupráci s agentúrou Socialists zverejňujeme rôzne videá o tom, ako prežívame tieto časy.”

Prostredníctvom sociálnych sietí môžete nahliadnuť aj do divadelných home officov hercov, či pozrieť si online ukážky predstavení, ktoré nahrávajú z domova.

24. máj 2022 05:33