Tatra banka
StoryEditor

Tatra banka posilní svoju externú komunikáciu

01.07.2020, 15:10
Autor:
pzpz
Z materskej dovolenky sa vracia Zuzana Žiaranová.

Od 1. júla dochádza v Tatra banke k zmene na pozícii hovorcu. Z materskej dovolenky sa vracia Zuzana Žiaranová a Boris Fojtík, ktorý pôsobil ako hovorca banky počas jej neprítomnosti, sa opäť pridáva k tímu analýz a stratégie ako ekonomický analytik. Zároveň dochádza k posilneniu PR tímu jeho začlenením do oddelenia komunikácie. 

Možnosť vrátiť sa tak rýchlo do zamestnania nemá veľa žien na Slovensku. O to viac si vážim, že môžem reprezentovať práve značku Tatra banka – ktorá je výnimočná svojim prístupom ku klientom ako aj k zamestnancom. Cítim veľkú podporu kolegov a môj návrat z materskej dovolenky ma len uistil, že pracujem v modernej inštitúcii so zdravým hodnotovým nastavením. Už teraz sa teším na všetky nove témy, inšpiratívne stretnutia a rozhovory,“ hovorí Zuzana Žiaranová

Zuzana sa pred materskou dovolenkou venovala práci hovorkyne štyri roky a predtým pôsobila päť rokov ako media relations manager na odbore komunikácie a stratégie značiek Tatra banka a Raiffeisen banka. Je absolventkou Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave v odbore žurnalistika. 

Boris svojím návratom na oddelenie analýz a stratégie posilní témy trhu nehnuteľností a makroekonomického vývoja a z pozície ekonomického analytika bude novinárom naďalej k dispozícií. 

25. máj 2022 15:33