Reuters
StoryEditor

Harry a Meghan zverejnili svoj prvý podcast, hodnotia v ňom rok 2020

31.12.2020, 10:05
Autor:
(čtk)(čtk)
Posledným rečníkom podcastu je ročný syn Harryho a Meghan Archie.

Vojvoda a vojvodkyňa z Sussexe zverejnili svoj prvý podcast, Harry a Meghan sa v ňom spoločne s hosťami, ako je spevák Elton John alebo tenistka Naomi Osakaová, zamýšľajú nad rokom 2020. Podcast je súčasťou širšieho projektu, na ktorom kráľovský pár spolupracuje s firmou Spotify, píše BBC News.

Mladý pár nehovorí o svojich zážitkoch z práve končiaceho roka, ale dáva slovo svojim priateľom a známym osobnostiam, ktoré obdivujú. Práve oni v podcaste hovoria, čo ich rok 2020 naučil. Sir Elton John považuje rok 2020 za "najhorší, aký kedy zažil", ale dúfa, že pandémia pominie a že sa z každého stane lepší človek. 

Ďalšími hosťami sú sedemnásťročná aktivistka Christina Adaneová alebo propagátor celostnej medicíny Deepak Chopra. K slovu sa dostane aj americký herec Tyler Perry alebo básnik s pseudonymom George the Poet.

Jednotliví hostia svoje nahrávky posielali, všetko bolo spojené v štúdiu, bez toho, aby sa fyzicky stretli. Podľa Harryho je to jedno z ponaučení dnešnej doby. Vzťahy a prepojenia sú dôležité, aj keď sa ľudia fyzicky nestretávajú.

"Bez ohľadu na to, aké nástrahy vám život pripravil, verte nám, keď hovoríme, že láska vyhráva," odkazuje poslucháčom Meghan . Posledným rečníkom podcastu je ročný syn Harryho a Meghan Archie, ktorý poslucháčom želá "Šťastný nový rok", a to s "ľahkým americkým prízvukom", ako poznamenala BBC.

Princ Harry a jeho manželka Meghan sa tento rok rozhodli stať sa finančne nezávislými na britskej kráľovskej rodine. V decembri oznámili uzavretie dohody medzi svojim štúdiom Archewell Audio a streamovacou službou Spotify, výška odmeny nebola zverejnená. Už v septembri mladý pár predstavil svoju budúcu spoluprácu so streamovacou službou Netflix. Zmluva na niekoľko rokov sľubuje dokumentárne programy, celovečerné filmy, scenáre alebo programy pre deti.

23. máj 2022 20:50