Katarína Tešla
StoryEditor

Asociácia public relations Slovenskej republiky má novú výkonnú riaditeľku

21.06.2022, 09:56
Autor:
redred

Chod a aktivity asociácie zastrešuje Katarína Tešla, ktorá prevzala aj organizáciu prestížneho ocenenia PROKOP.

„Teší ma, že sa naša asociácia rozrastá o ďalšieho platného člena tímu. Našou úlohou v rámci branže je udávať tone of voice komunikácie, sledovať a implementovať trendy, dohliadať na procesy a transparentnosť celkového fungovania PR, či nadväzovať spolupráce naprieč kreatívnym priemyslom, s univerzitami, NGOs. Veríme, že spolu s posilou Katky Tešla, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti PR a brand pozicioningu, sa nám spoločne podarí nájsť a využiť príležitosti pre naše ešte výraznejšie etablovanie, rast a rovnako tak zviditeľnenie slovenského PR,“ hovorí prezidentka APRSR a Managing Director SKPR STRATEGIES Soňa Lexmanová.

„Keďže oblasť komunikácie a PR je pre mňa mimoriadne blízka, som veľmi vďačná, že môžem byť súčasťou organizácie, akou je práve APRSR. Mojou ambíciou je prispievať k rozvoju public relations a spolupodieľať sa na kultiváciii komunikácie. Práve v čase, keď Slovenskom rezonujú rôzne zavádzajúce informácie a ich dôveryhodnosť je pod čoraz väčším tlakom, je dôležitosť komunikácie a posilňovanie tohto odvetvia nesmierne dôležitá,“ uviedla Katarína Tešla, výkonná riaditeľka Asociácie public relations Slovenskej republiky.

Katarína Tešla sa dlhodobo pohybuje vo svete marketingu a public relations a skúsenosti z brandže ďalej rozvíja aj ako Manažérka komunikácie a PR v spoločnosti Zoznam, konkrétne pre portál Kariéra.sk. Predtým pôsobila v spoločnosti Profesia, kde okrem externej komunikácie mala na starosti aj produkty, analýzy a podujatia, zároveň koordinovala aktivity na zahraničnom trhu. Ako projektová manažérka v bankovom prostredí mala možnosť podieľať sa na projektoch, inováciách a riadení komunikačných kampaní, kde bola členkou integračného tímu a mala na starosti projekty marketingu a komunikácie v UniCredit Bank. Aktívna bola aj v médiách, kde prispievala svojimi článkami napríklad pre Aktuality.sk alebo magazín EMMA.

01 - Modified: 2023-04-26 12:33:01 - Feat.: - Title: Aj volebné kampane musia mať svoje mantinely v komunikácii. PR experti predstavili Etický kódex 02 - Modified: 2023-04-22 07:58:47 - Feat.: - Title: PR expertka: Priala by som si, aby sa už žiadna agentúra nehanbila za to, že pracuje pre štát 03 - Modified: 2023-04-17 07:40:36 - Feat.: - Title: Boj o talenty v PR branži zatiaľ vyzerá na remízu 04 - Modified: 2022-12-15 13:47:56 - Feat.: - Title: Až 60 percent PR tendrov je problematických 05 - Modified: 2022-11-29 15:45:08 - Feat.: - Title: PR sa darí ako nikdy predtým. Odvetvie hovorí o nových výzvach
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. jún 2023 13:46