Kaufland HR kampaň
StoryEditor

HR kampaň Kauflandu si všíma voľný čas zamestnancov

19.09.2022, 18:26
Autor:
redred

Za netradičnou kampaňou stojí THIS IS LOCCO.

Značka Kaufland sa profiluje ako atraktívny zamestnávateľ pre všetky vekové skupiny. Heslo jeho imidžovej HR komunikácie znie Teraz je tvoj čas.

V novej kampani sa zameral práve na slovo čas. Ako moderná firma si je Kaufland dobre vedomý, že čas má dnes pre ľudí najvyššiu hodnotu a chcú ho prežívať naplno: aktívne či iba príjemným relaxom. Napája sa tak na populárnu filozofiu work-life balance.

„Work life balance je čoraz viac aktuálna téma, čo si uvedomujeme aj my v Kauflande. Dnes ľudia okrem zaujímavej práce hľadajú aj prácu, popri ktorej si nájdu čas na svoju rodinu, priateľov, záľuby, šport, vzdelávanie, prípadne iné aktivity, ktoré ich bavia a napĺňajú,“ hovorí Andrej Kulaviak, vedúci oddelenia Recruitingu v Kauflande. 

Kampaň od agentúry THIS IS LOCCO sa od ostatných hiringových komunikácií líši tým, že vôbec nezobrazuje zamestnancov, ako vykonávajú náplň svojej práce. 

„Diváci v nej neuvidia ani jeden záber vnútri prevádzky, v sklade alebo v kanceláriách centrály. Práve naopak, ukazuje ľudí, ako si vychutnávajú každú minútu svojho voľného času podľa seba,“ hovorí Michal Roháček, senior copywriter z THIS IS LOCCO.

Zaujímavosťou je, že takmer celý spot je zložený z dronových záberov. Jeho natáčanie si vyžiadalo presné letecké manévre v centre Bratislavy na Laurinskej či v River Parku a dron musel dokonca stíhať aj letiacej tenisovej loptičke v scéne na kurtoch.

 

Vizitka kampane:

Klient: Kaufland Slovensko (Andrej Kulaviak, Barbora Kočnerová)

Agentúra: THIS IS LOCCO

Creative Director: Juraj Kováč

Art Director: Juraj Sapara, Martin Jaňák

Copywriter: Michal Roháček

Account Manager: Diana Hromeková

Strategy Director: Juraj Kováč

Produkcia: Hitchhiker films

Réžia: Maroš Milčík 

Fotograf: Peter Chvostek

01 - Modified: 2022-09-07 15:12:13 - Feat.: - Title: Po mäsiarke prichádza do Kauflandu SBS-kár 02 - Modified: 2022-07-15 07:25:50 - Feat.: - Title: Aktualizované: Produkty výrobcov TAURIS a RYBA Košice už v Kauflande nekúpite 03 - Modified: 2022-07-11 09:55:51 - Feat.: - Title: Hrdinkou spotu Kauflandu na veggie výrobky je mäsiarka 04 - Modified: 2022-06-03 11:00:27 - Feat.: - Title: Aj takto môže vyzerať adaptácia spotu. Kaufland ukazuje ako vyzerá sviežosť na Slovensku 05 - Modified: 2022-05-19 18:55:31 - Feat.: - Title: Kaufland ďakuje ľuďom, ktorí okolo seba vytvárajú kúsok prírody
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
29. september 2022 04:13