Colours of Ostrava.
StoryEditor

Kofola prichádza s netradičným konceptom. Na festivale Grape sa zosobáši až 6 párov

08.08.2023, 11:41
Autor:
redred

Kto povedal, že nevesta musí byť v bielom a svadba má byť v kostole či na radnici? Kofola búra stereotypy v láske a pre šesť zamilovaných párov pripravuje naozajstnú svadbu na festivale Grape.

Prvú vlnu svadieb v rámci projektu Láskyplný piatoček už Kofola úspešne zorganizovala v júli na festivale Colors of Ostrava a o svadbu na festivale Grape bol ešte väčší záujem.

 

Novomanželov podľa zákona z nich urobí zástupca mesta Trenčín, a keďže okolo sa bude práve konať hudobný festival, páry zažijú azda najväčšiu svadobnú párty! Sviatočná atmosféra Kofokaplnky a hudba festivalu však budú tou správnou kulisou aj pre tých, čo si chcú obnoviť manželský sľub, skúsiť svadbu nanečisto alebo požiadať svoju polovičku o ruku.

„Láska je tu pre všetkých a v projekte Láskyplný piatoček sa snažíme ľudí inšpirovať, aby si urobili čas na seba a na svoju lásku. A svadba na festivale je vlastne ten najodvážnejší spôsob, ako to urobiť. Pretože keď ju miluješ, nie je čo riešiť,“ vysvetľuje Eva Stejskalová, manažérka značky Kofola, prečo zaľúbencom ponúkli priestor na spečatenie lásky priamo na festivale.

Festivalové svadby pre každého

Piatok 11. júla a sobota 12. júla sa stanú výnimočnými pre 6 dvojíc, ktoré sa rozhodli spečatiť svoju lásku oficiálnym manželským sľubom nielen v prítomnosti svojich najbližších, ale aj za prítomnosti tisícov účastníkov festivalu Grape a pri hudobnej kulise hviezd festivalu.

Párov, ktoré sa pod vlajkou Kofoly chceli na festivale oddať, však bolo oveľa viac. Na špeciálnej stránke www.laskyplnypiatocek.sk sa ich prihlásilo neuveriteľných takmer 150. Preto bude Kofokaplnka počas festivalu otvorená aj pre páry, ktoré by si chceli vyskúšať svadbu “nanečisto.”

Stačí do nej prísť v piatok alebo sobotu po tretej hodine, nasadiť si závoj, zobrať do ruky kvet a slávnostne vysloviť svoje áno. Vzhľadom k požiadavkám zákona bude tento manželský sľub neoficiálny, ale prečo by si zamilovaný pár nemohol svoju chvíľu poriadne užiť a roztočiť to vo víre festivalu? Festivalová svadba prestáva platiť s poslednou piesňou na Grape. Alebo že by nie? 

Netradičné svadby sú súčasťou projektu Láskyplný piatoček, ktorým Kofola upozorňuje na to, že o lásku je potrebné sa starať. Podľa štatistík totiž väčšina Čechov a Slovákov trávi so svojím partnerom či partnerkou len 2,5 hodiny denne, z toho navyše väčšinu času pri rutinných činnostiach. 

01 - Modified: 2023-07-11 11:33:12 - Feat.: - Title: Richard Gažo za Rajec: Udávame trendy, ktoré spotrebiteľ počúva a konkurencia nasleduje 02 - Modified: 2022-12-22 09:02:48 - Feat.: - Title: Festival Grape má po prvýkrát agentúru. Komunikáciu zastreší THIS IS LOCCO 03 - Modified: 2021-08-25 12:44:18 - Feat.: - Title: Kofola ponúkne alternatívu k PET fľašiam a plechovkám 04 - Modified: 2021-06-30 11:04:20 - Feat.: - Title: Kláštorná Kalcia predstavila krátky spot. Promuje obal vyrobený iba z recyklovaného plastu 05 - Modified: 2021-06-08 13:42:36 - Feat.: - Title: Kofola ČeskoSlovensko prichádza s novinkami
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. september 2023 03:48