TASR, koláž HN
StoryEditor

V relácii Na hrane sa stretnú Sulík s Pellegrinim. Diskutovať budú aj o nahrávkach z chaty

28.10.2021, 11:10
Autor:
hrnhrn
Na hrane vysiela televízia Joj naživo vo štvrtok, 28. októbra o 21.40 hod.

Hosťami politickej diskusie Na hrane budú vo štvrtok, 28. októbra, minister hospodárstva a predseda strany SaS Richard Sulík a predseda Hlasu-SD Peter Pellegrini. Moderátorka Jana Krescanko Dibáková bude s politikmi diskutovať o tom, čo dokazujú nahrávky z poľovníckej chaty, kde sa ocitli špičky Smeru, ale aj o parlamentnom odvolávaní ministra hospodárstva či krokoch vlády proti zdražovaniu.

Peter Pellegrini bol hosťom v relácii Na hrane aj minulý týždeň, kedy sa v dueli stretol s predsedom parlamentu Borisom Kollárom. „Strana SMER-SD neposlala do poslednej chvíle nikoho. V prípade, že by Peter Pellegrini neprisľúbil účasť, tvorcovia relácie by pristúpili k uplatneniu „inštitútu prázdneho kresla“,“ uvádzajú tvorcovia na facebooku.

Diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk. Reláciu Na hrane vysiela televízia Joj naživo vo štvrtok, 28. októbra o 21.40 hod.

25. máj 2022 14:33