StoryEditor

Texaská dráma Preacher pokračuje, hlavných hrdinov však stála osemročný vzťah

13.07.2018, 10:20
Autor:
(red)(red)
Seriálová adaptácia kultového komiksu z 90. rokov sa opäť vracia na televízne obrazovky.

Po dvoch úspešných sériách sa seriálová adaptácia kultového komiksu z 90. rokov opäť vracia na televízne obrazovky. Premiérové diely dramatického seriálu Preacher ponúknu opäť dych vyrážajúce akcie a nebudú chýbať ani ošemetné ľúbostné pletky.

Hlavní hrdinovia Jesse a Tulip si síce opätujú zamilované pohľady, realita je však iná. Herecké duo Ruth Negga a Dominic Cooper v apríli tohto roka ohlásilo po osemročnom vzťahu rozchod. Podľa ich slov by radi zostali priateľmi.

AMC

Hon na samotného Boha pokračuje

Seriál z drsného Texasu teraz predstavuje tretiu sériu, ktorú uvedie televízna stanica AMC vo štvrtok 19. júla o 22:00 hod. V nových dieloch bude pokračovať hon na samotného Boha. Trio hlavných hrdinov v poddaní kazateľa s nadprirodzenými schopnosťami Jesseho Custra (Dominic Cooper), ostrieľanej Tulip (Ruth Negga) a storočného írskeho upíra Cassidyho (Joseph Gilgun) čaká nová dávka strhujúcich prekvapení, prelomových rozhodnutí aj dobrodružstiev, pri ktorých tuhne krv v žilách.

Partneri vo filme, ex v realite

Dráma Preacher zďaleka nebol jediný projekt, v ktorom sa Dominic Cooper a Ruth Negga objavili spoločne. Už predtým si spolu zahrali napríklad v celovečernom trháku Warcraft: Prvý stret, ktorý zožal úspech po celom svete. Vo fantastickej snímke, založenej na počítačovej hre stvárnil Cooper kráľa Llanea, Negga dostala úlohu jeho manželky. 

AMC

​Dominic Cooper sa objaví v lete aj v pokračovaní muzikálu Mamma Mia!, v ktorom si zahrá po boku svojej dávnej priateľky Amandy Seyfried. Ruth Negga sa zase predstaví v novom sci-fi dobrodružstve Ad Astra, ktoré sa na plátnach kín objaví na budúci rok. V rámci neho spolupracuje aj so známym hercom Bradom Pittom. 

AMC

Seriál Preacher:
Výkonná produkcia: Seth Rogen, Evan Goldberg a Sam Catlin (režiséri). Catlin, Rogen, Goldberg a James Weaver (produkčná spoločnosť Point Grey Pictures), Neal H. Moritz a Ori Marmur (produkčná spoločnosť Original Film)

Hlavné hviezdy seriálu: Dominic Cooper (Jesse Custer), Ruth Negga (Tulip), Joseph Gilgun (Cassidy), Ian Coletti (Eugene/Arseface), Graham McTavish (The Saint of Killers), Pip Torrens (Herr Starr), Julie Ann Emery (Lara Fatherstone).

23. máj 2022 21:28