StoryEditor

Evita je opäť najpredávanejším ženským magazínom

16.04.2020, 13:10
Autor:
TSTS
Magazín Evita sa stal najpredávanejším ženským magazínom za mesiac február.

Lifestylový magazín Evita z portfólia vydavateľstva Mafra Slovakia sa stal najpredávanejším ženským magazínom za mesiac február 2020. Vyplýva to z najnovších zverejnených údajov nákladov a predajov tlače ABC SR.

Vo februári Evita dosiahla celkový predaj vo výške 18 774 výtlačkov, čím prevýšila svoju priamu konkurenciu o 8 až 10 percent. „Stále je našou prioritou obsah, ktorý kopíruje životy žien. Teším sa, že nepotrebujeme svoje čitateľky lákať na pribalené darčeky, ale že nás v prvom rade rady čítajú,“ povedala šéfredaktorka mesačníka Evita Twardzik Urbaníková.

Magazín Evita vyšiel prvýkrát v roku 2015 a obsahovo je zameraný na skutočné príbehy skutočných žien. Magazín tento rok oslavuje piate výročie svojho vzniku.

Evita

​Vydavateľstvo MAFRA Slovakia je po úspešnej akvizícii niekdajšieho vydavateľstva Bauer Media druhým najväčším vydavateľským domom v počte vydávaných titulov.

Okrem denníka Hospodárske noviny vydáva viac ako 50 odborných a lifestylových titulov, prevádzkuje online portály www.hnonline.sk, www.svetevity.sk a ďalšie ekonomické a finančné webové stránky. V jeho portfóliu je aj internetová televízia HN TV a vydavateľstvo pravidelne organizuje odborné konferencie a podujatia.

MAFRA Slovakia, a.s. je členom skupiny AGROFERT.

23. máj 2022 21:06