StoryEditor

Posledné tváre Let's Dance sú odhalené. Moderátormi budú Martina Zábranská a Viktor Vincze

23.02.2022, 13:25
Autor:
hrnhrn
Úplne nová moderátorská dvojica bude divákov sprevádzať všetkými priamymi prenosmi.

Už v nedeľu 6. marca odštartuje na Markíze nová séria Let's Dance. O titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu zabojuje počas desiatich priamych prenosov celkovo jedenásť tanečných párov zložených zo známych osobností a profesionálnych tanečníc a tanečníkov. Ich výkony bude hodnotiť štvorica porotcov. 

Televízia odtajnila aj posledné meno z dvojice moderátorov, ktorá bude divákov sprevádzať priamymi prenosmi. K Viktorovi Vinczemu sa pridá herečka a moderátorka Martina Zábranská.

„Let's Dance je výnimočná šou a roky patrí k najobľúbenejším televíznym programom nielen na Slovensku, ale aj vo svete. V siedmej sérii bude súťažiť veľmi silná zostava účinkujúcich, doterajšie reakcie divákov po ich zverejnení sú mimoriadne pozitívne. Navyše, hodnotení budú naozaj skvelou porotou, programom bude sprevádzať úplne nová moderátorská dvojica a opäť sme si pre divákov pripravili niekoľko ďalších noviniek a prekvapení, ktoré sa budú odkrývať počas priebehu šou,“ povedal Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza.

Úplne nová dvojica moderátorov

Veľkolepými priamymi prenosmi budú divákov premiérovo sprevádzať tvár spravodajstva televízie Markíza Viktor Vincze a mladá herečka a moderátorka Martina Zábranská, ktorej hlas znie pod prezývkou Maca pravidelne aj z rozhlasového éteru. Diváci sa na ňu od marca môžu tešiť nielen v Let's Dance, ale tiež v novom rodinnom seriáli Svätý Max, kde stvárňuje jednu z hlavných postáv.

„Je to pre mňa veľká vec, dostať sa z rádia na televíznu obrazovku a rovno do takej veľkolepej šou, akou je Let's Dance. Som šťastná a vďačná za túto príležitosť, ale čím viac sa to blíži, tým väčší mám rešpekt. Z pozície moderátorky ide o môj prvý veľký projekt, ešte k tomu naživo, takže je to obrovská výzva. Tak dúfam, že to zvládnem a teším sa na všetko, čo príde. Obzvlášť sa teším na spoluprácu s Viktorom, ktorý má veľmi dobrú energiu a myslím si, že nám to aj na kastingu spolu pekne sadlo,“ zhodnotila Maca.

Jedenásť tanečných párov

O titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu zabojuje jedenásť tanečných párov zložených zo známych osobností a profesionálnych tanečníc a tanečníkov – herci Adam Bardy, Ján Koleník a Marek Fašiang, herečky Diana Mórová, Kristína Svarinská a Zuzana Kubovčíková Šebová, súťažiaca z reality šou Love Island Viktoria Niang alias Aicha, MMA zápasník Attila Végh, bývalá tenistka Dominika Cibulková, komik František Košarišťan alias Fero Joke a moderátor politickej relácie Na telo Michal Kovačič.

Nové tváre v porote

Vystúpenia bude hodnotiť odborná porota v zložení Tatiana Drexler, Adela Vinczeová a Ján Ďurovčík, ku ktorým sa pripojí hviezda zo zahraničia. Štvrtým porotcom bude Jorge González, kubánsky choreograf a model žijúci v Nemecku, ktorý tam patrí medzi najpopulárnejšie osobnosti šoubiznisu. Jorge ako 17-ročný odišiel z Kuby na Slovensko a na Univerzite Komenského vyštudoval odbor rádioekológia. 

Spolupráca s influencerkami a influencermi​

Na prome projektu budú spolupracovať aj influenceri, ktorí šou podporia nielen svojou účasťou na priamych prenosov, ale aj tam, kde majú najväčší dosah - na Instagrame. Ivana Gáborík, Tatiana Žideková, Zuzana Vačková, Sisa Križanová alias Sisa Kr, Naty Kerny, Mirka Dobiš alias Fashion Spy, Kika Ďurišová a víťazka reality šou Love Island Laura Chrebetová sú tak odteraz tiež súčasťou Let's Dance. „Fanúšikom prinesú pohľad na šou, aký by inak nemali možnosť vidieť nikde inde, a sprostredkujú im aj exkluzívny pohľad do zákulisia. Rozhodne je sa na čo tešiť,“ priblížil Michal Borec.

Let's Dance vzniká pod režijným vedením Pepeho Majeského na základe licencie podľa pôvodného formátu Strictly Come Dancing z dielne britskej BBC, ktorý už bol predaný do viac než 60 teritórií po celom svete pod distribučným názvom Dancing with the Stars. Boduje napríklad aj na americkej televízii ABC, ktorá uplynulú jeseň odvysielala už neuveriteľnú 30. sériu, či v susednej Českej republike. Na obrazovkách Markízy sa objavuje od roku 2006. Doposiaľ odvysielala šesť sérií, poslednú na jeseň 2017.

01 - Modified: 2022-02-23 10:33:09 - Feat.: 0 - Title: Známy je štvrtý porotca Let's Dance. Prichádza zo zahraničia 02 - Modified: 2022-02-17 07:29:05 - Feat.: 0 - Title: Nový seriál TV Markíza prinesie neopozerané tváre 03 - Modified: 2022-02-22 08:06:47 - Feat.: 0 - Title: Šou 2 na 1 sa vracia na obrazovky. Prvou hostkou bude Dara Rolins 04 - Modified: 2022-02-18 14:02:07 - Feat.: 0 - Title: Nové páry do Svadby na prvý pohľad vybrali z 2400 záujemcov 05 - Modified: 2022-01-26 10:48:33 - Feat.: 0 - Title: Do Let's Dance mieria manželia Vinczeovci 06 - Modified: 2022-02-21 15:05:08 - Feat.: 0 - Title: Jedenástka súťažiacich v Let's Dance je známa. V hviezdnej zostave sú aj nečakané mená
01 - Modified: 2022-03-08 20:08:22 - Feat.: - Title: Let's Dance: Sledovanosť jednotlivých ročníkov aj zaujímavosti o formáte 02 - Modified: 2022-03-04 19:17:47 - Feat.: - Title: V nedeľu štartuje Let's Dance, prvý priamy prenos bude mať charitatívny podtón 03 - Modified: 2022-02-23 10:33:09 - Feat.: - Title: Známy je štvrtý porotca Let's Dance. Prichádza zo zahraničia 04 - Modified: 2022-02-08 15:36:18 - Feat.: - Title: Let's Dance má prvú upútavku. Predstavuje v nej hlavné hviezdy 05 - Modified: 2022-02-21 15:05:08 - Feat.: - Title: Jedenástka súťažiacich v Let's Dance je známa. V hviezdnej zostave sú aj nečakané mená
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
22. máj 2023 17:46