Soňa Bullová a Anka Žitná posilnili rady video tímu News and Media Holding.
StoryEditor

Pluska angažovala dve kontroverzné moderátorky. Podľa šéfa vydavateľstva prinášajú profesionalitu

20.06.2023, 14:52
Autor:
redred

Anka Žitná a Soňa Bullová sú najnovšími akvizíciami vydavateľstva News and Media Holding.

Anka Žitná si po náhlom rozviazaní spolupráce so spravodajskou televíziou TA3, o ktorom sme písali v tomto článku, dlho nehľadala miesto. 

„Áno, s Ankou Žitnou sme sa vzájomne dohodli na ukončení spolupráce, zároveň sme sa jej poďakovali za niekoľkoročnú prácu pre ta3 a želáme jej veľa úspechov v ďalšom pracovnom pôsobení,“ informovala  vtedy Oľga Dúbravská, riaditeľka komunikácie a strategického rozvoja Televízie ta3. Poprela, že by za jej odchodom bol kontroverzný rozhovor s ekonómom a analytikom Jeffreym Sachsom, kvôli ktorému Rada pre mediálne služby začala voči Televízii TA3 správne konanie. 

Žitná takmer okamžite zakotvila v bratislavskom Ružinove v sídle News and Media Holding. Vydavateľstvo jej ponúklo moderovnie relácie Teraz takto. Už názov nápadne pripomína formát, ktorý mala aj v TA3.

Svoju reláciu dostala v NMM aj bývalá televízna moderátorka a vysoká štátna úradníčka Soňa Bullová. Tá bola ešte pred pár rokmi predsedníčkou Úradu na ochranu osobných údajov. O stoličku ju vtedy pripravila priateľská komunikácia s Mariánom Kočnerom aj angažovanie sa v resocializačnom centre Čistý deň. Teraz sa po rokoch vracia do médií, a to na pozíciu moderátorky relácie Dôverne, kde sa bude rozprávať so známymi aj menej známymi osobnosťami. 

Riaditeľ News and Media Holding Michal Teplica ich oficiálne privítal vo vydavateľstve s tým, že sa teší z posilňovania online video contentu, obsahovej pestrosti a najmä úrovne profesionality, ktorú so sebou podľa neho prinášajú. 

 

 

01 - Modified: 2023-04-16 15:25:22 - Feat.: - Title: News and Media Holding: Špeciálny prokurátor vyvoláva nenávisť voči našej redaktorke 02 - Modified: 2022-11-02 10:06:06 - Feat.: - Title: Prechádzame digitálnou transformáciou. Najdôležitejším mediatypom sa stáva videoreklama
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
29. september 2023 15:16