StoryEditor

Predstavujeme spíkrov konferencie Online Summit: Od spoločenskej zodpovednosti k ďalším trendom v digitále

06.09.2019, 13:23
Autor:
redred
Konferencia sa bude konať už 19. septembra v Bratislave.

Ak sa zaujímate o aktuálne trendy v digitále a chcete získať skúsenosti od odborníkov, určite by ste si nemali nechať ujsť 19. september, kedy sa bude konať konferencia Online Summit 2019. Hovoriť sa bude o najdôležitejších témach, ktorými sa dnes zaoberá každá značka, či agentúra, ktorá komunikuje v online priestore. Pozrime sa, ktoré to sú.

V čom pomáha značkám spoločenská zodpovednosť?

Značky už nelákajú na zľavy, nepresviedčajú iba o najlepšom produkte, nezviditeľňujú svoje logá. Sú značky, ktoré začínajú mať názor a upozorňujú na témy, ktoré sú dôležité pre spoločnosť. Prečo sa dnes mení marketingová komunikácia týmto smerom, čo prináša značkám spoločenská zodpovednosť? Je to iba trend, alebo si takto dokážu získať svojich zákazníkov?

Aj o tom bude na Online Summite hovoriť Peter Šurín, strategický a kreatívny riaditeľ agentúry Elite Solutions. Bohaté skúsenosti so zodpovednou komunikáciou má u nás O2. Už tradične nám tento operátor v novembri pripomína, že sloboda nie je samozrejmosť. Prednedávnom prišiel s kampaňou Nebuď pirát, ktorá sa týkala zodpovedného šoférovania.

archív

O skúsenostiach s komunikáciou v online, príde na Online Summit porozprávať Lucia Petrášová šéfka marketingovej komunikácie O2. Dozviete sa, či sú online médiá a influenceri dôležití v rámci hodnotovej komunikácie značky, alebo či urobia viac škody ako úžitku?

archív

Programatická reklama ako súčasť zmysluplnej komunikácie

Každá značka chce dnes komunikovať tak, aby čo najefektívnejšie oslovila svojich zákazníkov. Aké sú dnes možnosti komunikácie v online, v čase automatizovaného nákupu? Ako využiť mediamix v online tak, aby priniesol zadávateľom čo najväčší zmysel, porozpráva digitálny riaditeľ agentúry Havas Media Group Rakúsko Daniel Pfeffer.

archív

V čom môže byť virtuálna realita užitočná

Tomáš Brngál pochádza z Bratislavy, vyštudoval medicínu  na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Spolu s kamarátmi vymysleli aplikáciu o ľudskom tele vo virtuálnej realite a založili Startup Virtual Medicine. V súčasnosti si aplikáciu stiahlo tisíce ľudí z viac ako 150 krajín po celom svete. Ale to nie je posledný úspešný príbeh Tomáša Brngála a jeho kolegov. Dnes spolupracujú s ďalšími firmami, ktoré užitočne využívajú virtuálnu realitu. Na Online Summite bude Tomáš Brngál na základe vlastných projektov ukáže, ako virtuálna realita dokáže pomáhať značkám.

archív

Dá sa vybudovať brand iba v digitáli?

Karel Novotný sa v marketingu pohybuje takmer dvadsať rokov. V Česku je známy ako freelancer, kedysi sa prezentoval pod menom Mindless, neskôr si založil konzultačnú firmu  Brand Family. Väčšina ho pozná ako odborníka na brand building, alebo ako školiteľa či usporiadateľa školení. Karel na Online Summite bude hovoriť o tom, čo je to vlastne brand, aká je jeho definícia a či sa dá značka vybudovať len prostredníctvom komunikácie v digitáli.

archív

​Na Online Summite sa bude hovoriť aj o ďalších témach ako napríklad: dáta, ktoré sú kľúčom k efektívnemu marketingu v online, o tom ako sa nestratiť v oceáne youtubových videí  alebo o trendoch pre eCommerce, ktoré využíva líder,  V prípade záujmu sa môžete registrovať tu.

01 - Modified: 2019-09-19 12:19:41 - Feat.: - Title: Spoločenská zodpovednosť nie je buzzword. Vyvíja sa s potrebami spoločnosti 02 - Modified: 2019-09-10 15:09:50 - Feat.: - Title: Podnikáte v online? Príďte sa inšpirovať 03 - Modified: 2019-09-10 15:10:25 - Feat.: - Title: Predstavujeme top témy a spíkrov Online Summitu: Využitie programatickej reklamy: úspešné case studies 04 - Modified: 2019-09-10 15:10:59 - Feat.: - Title: Predstavujeme top témy Online Summitu: Programatická reklama ako súčasť zmysluplnej komunikácie 05 - Modified: 2019-09-10 15:11:31 - Feat.: - Title: Lucia Petrášová z O2: Aká je úloha online médií pri budovaní hodnotovej komunikácie značky?
menuLevel = 2, menuRoute = news/online-summit-2019, menuAlias = online-summit-2019, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. jún 2023 02:23