RTVS / Jozefína Zaukolcoá, Petra Tóthová (porotkyne šou Pečie celé Slovensko) a Jaroslav Rezník
StoryEditor

RTVS predstavila jesenné vysielanie: Celebrity sa stretli na farebnom večierku

10.09.2021, 10:35
Autor:
TSTS
Pod moderátorskou taktovkou Martina Nikodýma a Juraja Baču sa na pódiu vystriedali tvorcovia a moderátori jesenných noviniek.

Veselé, farebné a hravé. Tak vyzeral Čaj o piatej, ktorý zorganizoval Rozhlas a televízia Slovenska, aby médiám a divákom a poslucháčom predstavil jesenné novinky, ktoré sľubujú zábavu, napätie, kvalitné seriálové a filmové zážitky, ale najmä najsladšiu veľkolepú šou tohto roka Pečie celé Slovensko.

Pod moderátorskou taktovkou Martina Nikodýma a Juraja Baču sa na pódiu vystriedali tvorcovia a moderátori jesenných noviniek.

RTVS / Martin Nikodým a Juraj Bača

​Prím hrala šou Pečie celé Slovensko, ktorú budú moderovať Juraj Bača a Milan Zimnýkoval. Na pódium prišli nielen oni, ale aj porotkyne, ktoré sú veľmi dôležitou súčasťou programu a práve ony, cukrárske kapacity Petra Tóthová a Jozefína Zaukolcová hrajú v šou veľkú úlohu. V ich rukách bude osud všetkých dvanástich súťažiacich, ktorí si od 10. októbra budú každú nedeľu vyhŕňať rukávy a púšťať sa do fenomenálnych cukrárskych kreácií.

RTVS / Martin Nikodým, porotkyne šou Pečie celé Slovensko Petra Tóthová, Jozefína Zaukolcová, režisér PCS Jeffo Minařík, Milan Zimnýkoval, Juraj Bača

​Fenomenálnou je aj podľa názvu šou Fenomén21, v ktorej Martin Nikodým zadáva rôzne náročné úlohy nadpriemerne inteligentným súťažiacim. Reláciu vysiela televízna Dvojka pravidelne v pondelky o 20.10 h.

RTVS / Martin Nikodým, Barbora Vallová (producentka šou Fenomén21), Rado štefanov, režisér

​RTVS na jeseň výrazne posilnila aj detské programy. Víkendové pásmo Karavan s Martinom Vanekom je plné nových detských relácií a programov. Jedným z highlightov je jednoznačne dlhoočakávaný rodinný seriál Mami, kúp mi psa s Ivanom Romančíkom a Zuzanou Kronerovou v hlavných úlohách. Na večierok dorazili aj detské hviezdy z tohto seriálu Benjamín Lacko a Marcel Chlpík. Marián Čekovský zas predstavil novú kreatívnu reláciu pre malých nadšencov muziky – Čekyho hudobný labák.

RTVS / Marián Čekovský (Čekyho hudobný labák, Táraninky)

RTVS / Martin Nikodým, Vlado Balko (šéfdramaturg detskej tvorby RTVS), Marián Čekovský (moderátor Čekyho hudobný labák a Táraninky), Juraj Bača

​Jeseň sa nesie v RTVS aj v znamení osláv 65. výročia televízneho a 95. výročia rozhlasového vysielania na Slovensku, ale aj storočnici slovenského filmu. Všetkým týmto výročiam bude RTVS vo vysielaní venovať osobitnú a zvýšenú pozornosť. Chystajú sa veľké galaprogramy, ale i množstvo archívnych programov, ktoré na obrazovky prinesie aj televízna Trojka. Práve tá nebude len oprašovať archívne relácie, ale pridáva k nim aj aktuálne komentáre. Milan Markovič pridá komentáre k obľúbenej relácii Večer Milana Markoviča, Rasťo Piško zostavil Vtipnejší vyhráva a Ľubo Belák sa porozpráva s hudobnými hviezdami v novej relácii Kde bolo, tam bola.

RTVS / Simona Simanová a Rasťo Piško

​Okrem toho v bohatej jesennej ponuke nechýbajú ani stálice televíznej zábavy. Milujem Slovensko, Neskoro večer, Záhady tela či Pumpa. Diváci sa naďalej môžu tešiť aj na diskusné programy. Pokračovať bude aj Silná zostava s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou a Simonou Salátovou, ale aj Do kríža či Večera s Havranom. Na párty v bratislavskom podniku nechýbali ani tváre spravodajstva, či rozhlasu, moderátorky Dámskeho klubu i nových relácií Dedovizeň či Peniaze.

RTVS / Andrea Chabroňová, Iveta Malachovská, Kristína Kocian

​„Jesenná vysielacia štruktúra RTVS je naozaj mimoriadne bohatá. Teším sa, že sa nám podarilo pripraviť širokú škálu programov pre všetky vekové kategórie a mimoriadne sa teším aj na novinku Pečie celé Slovensko. Prvú časť som už mal možnosť vidieť a môžem prezradiť, že diváci sa môžu naozaj tešiť na kvalitný a príjemný program, ktorý prinesie nielen zábavu, ale aj veľké emócie,“ povedal generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

RTVS / Martin Nikodým, Jaroslav Rezník a Juraj Bača

RTVS / Igor Slanina (riaditeľ Media RTVS), Jaroslav Rezník (GR RTVS), Matej Hajko (riaditeľ sekcie športu RTVS), Michal Dzurjanin (riaditeľ programových služieb Slovenského rozhlasu)

01 - Modified: 2021-09-09 11:05:56 - Feat.: - Title: Jeseň rozhodne, aký drahý bude ďalší rok 02 - Modified: 2021-08-24 13:11:02 - Feat.: - Title: Televízia Prima po rokoch vracia na obrazovky Inkognito 03 - Modified: 2021-08-16 12:03:57 - Feat.: - Title: Česko Slovensko má talent má prvú veľkú upútavku. Porotcovia v nej opäť ukážu svoje superschopnosti 04 - Modified: 2021-08-18 07:11:08 - Feat.: - Title: Jesenné novinky RTVS: Ťahákom bude Pečie celé Slovensko, pribudne vedomostná šou aj nový seriál pre deti 05 - Modified: 2021-08-13 13:48:50 - Feat.: - Title: Aká bude trinásta Farma? Markíza predstavila súťažiacich aj pravidlá
menuLevel = 2, menuRoute = news/tlacove-spravy, menuAlias = tlacove-spravy, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
31. máj 2023 10:20