Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
03.08.2021, 09:40

Starbucks má nového regionálneho riaditeľa pre Slovensko a Českú republiku

Lukáša Porazila na pozícii vystriedal Grzegorz Kazmierczak.

Starbucks má nového regionálneho riaditeľa pre Slovensko a Českú republiku
Zdroj: Starbucks

Na pozícii regionálneho riaditeľa Starbucks pre Slovensko a Českú republiku nastala v júli zmena. Grzegorz Kazmierczak (na titulnej foto) vystriedal na pozícii Lukáša Porazila, ktorý sa presunul na pozíciu riaditeľa nemeckého trhu.

Grzegorz Kazmierczak má dlhoročné skúseností v rámci spoločnosti AmRest aj so značkou Starbucks. V roku 2008 pôsobil ako vedúci smeny v Pizza Hut vo Vroclavi, v roku 2010 nastúpil do Starbucks ako asistent manažéra kaviarne. Vypracoval sa na pozíciu manažéra a v roku 2015 sa presťahoval sa do Prahy, kde pôsobil na pozícii District Managera Starbucks. Na novej pozícii bude spravovať český aj slovenský trh.

„Starbucks je a vždy bol predovšetkým o ľuďoch. Prirodzene sa preto sústredím predovšetkým na to, aby Starbucks poskytoval to najlepšie nielen našim zákazníkom, ale aj partnerom (zamestnancom). Máme úžasné tímy vo všetkých 59 kaviarňach v Českej republike a na Slovensku a chceme im dať príležitosť rásť spolu s našou značkou. Prirodzený smerovaním je otváranie nových kaviarní, v čom sme v poslednej dobe, zo zrejmých dôvodov, trochu spomalili, ale som presvedčený, že sa čoskoro vrátime k našim plánom, aby sme jedinečný Starbucks zážitok mohli sprostredkovať stále väčšiemu počtu zákazníkom od Karlových Varov až po Prešov,“ hovorí nový regionálny riaditeľ Grzegorz Kazmierczak.

Starbucks prevádzkuje na Slovensku osem kaviarní. Deviata pribudne už o pár dní v obchodnom centre Novum v Prešove.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.