Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.03.2018, 12:16

Za sklom sa nevráti ani v apríli

Televízia mení programové plány a uvedenie kriminálky odsúva na neurčito.

Za sklom sa nevráti ani v apríli
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ pred pár dňami vo svojej programovej štruktúre avizovala uvedenie druhej série seriálu Za sklom. Ako sme vás informovali, na obrazovky sa mal vrátiť v piatok 6. apríla. Návrat seriálu naznačovali aj reprízy prvej série na Wau. Po pár dňoch televízia svoje plány mení a pokračovanie Za sklom odsúva na neurčito.

V predbežných programových plánoch televízia avizovala uvedenie dvoch noviniek, ktoré nahradia Prázdniny spejúce ku svojmu koncu.

Nový seriál Hotel, ktorý čakal na svoje nasadenie už dlhší čas, dostal priestor v stredajšej programovej štruktúre v dvoch častiach za sebou. Piatkový prime time malo posilniť práve pokračovanie kriminálky Za sklom, podľa najnovších plánov však bude JOJ vysielať dve časti Hotelu aj v piatok.

Druhú sériu Za sklom uviedla JOJ v novembri minulého roka a po prvej epizóde ju stiahla z vysielania. Neštandardné rozhodnutie televízia odôvodňovala tým, že divákom nevyhovuje vysielací čas po 21:25 hodine a kriminálku uvedie čoskoro v hlavnom vysielacom čase. Ku konkrétnemu termínu sa odvtedy nevyjadruje.

JOJ uviedla kriminálny seriál prvýkrát na obrazovky 28. septembra 2016. Jeden z najväčších projektov televízie JOJ si priemerne pozrelo 232-tisíc divákov a televízia dosahovala podiel 20,5 percenta v obchodne dôležite skupine divákov 12-54 rokov. Po úspechu prvej série sa televízia pustila do nakrútenia druhej, ktorá sa mala na obrazovkách objaviť v roku 2017. Prvú epizódu z nej uviedla v novembri 2017. Na odvysielanie ďalších sa stále čaká.

Podľa vyjadrenia televízie JOJ programové štruktúry v televízii prechádzajú zmenami a toto je jedna z nich. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.