Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.04.2018, 14:58

JOJ prináša novú súťažnú šou. Odštartuje ju v piatkovom prime time

Hra Pošli ďalej je postavená na slovíčkach, ktoré hádajú päťčlenné tímy.

JOJ prináša novú súťažnú šou. Odštartuje ju v piatkovom prime time
Zdroj: TV JOJ

JOJ na svojich obrazovkách už čoskoro uvedie novú šou Pošli ďalej, do ktorej hľadala od polovice marca súťažiacich. Moderátorom je Peter Lengyel alias Pinďo, ktorý sa na televíznej obrazovke objaví po dlhšej pauze.

Zdroj: TV JOJ / Peter Lengyel alias Pinďo

Novinka bude mať premiéru v piatok 27. apríla o 20:35, kedy vystrieda skončený seriál Hotel. Televízia predstaví súťažnú hru prostredníctvom svojich tvárí z Inkognita, Hesla, Súdnej siene a Spravodajstva.

Zdroj: TV JOJ

​​Pošli ďalej je licencovaným formátom šou známej pod názvom Ruck Zuck, kde súťažia proti sebe dva päťčlenné tímy. Hra je postavená na slovíčkach, ktoré musia členovia tímu v krátkom čase uhádnuť.

Kapitán prvého tímu dostáva na výber dve slová, z ktorých si môže vybrať, ktoré bude hádať jeho tím. Druhé slovo ide súperom. Hra sa skladá z dvoch častí a štyroch súťažných kôl, v ktorých oba tímy hrajú o body. Vo finále môže tím s väčším počtom bodov vyhrať 700 eur.

Úlohou tímov je v prvých štyroch súťažných kolách je odovzdať si medzi sebou (napovedať) v časovom limite 40 sekúnd jedno slovo. Nápovedy sa v rámci jedného kola medzi hráčmi nesmú opakovať - ak sa tak stane, kolo končí a tím získava práve toľko bodov, koľko hráčov správne vyslovilo či uhádlo slovo. 

Tím, ktorý postupuje do finále, si určí jedného finálového kapitána. Ten je rovnaký pre všetky finálové kolá. Úlohou tímu vo finále je uhádnuť v časovom limite 20 sekúnd štyri kľúčové nápovedy, ktoré určil tímový kapitán k finálovému slovu. Kľúčové nápovedy musia byť vyslovené v podobe ako ich zadal kapitán.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.