Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
07.08.2019, 13:20

Televízia Joj prichádza s novou talkshow. Lujza Garajová Schrameková bude spovedať celebrity

Novinku Čau Lujza uvedie televízia v septembri v hlavnom vysielacom čase.

Televízia Joj prichádza s novou talkshow. Lujza Garajová Schrameková bude spovedať celebrity
Zdroj: TV JOJ / Lujza Garajová Schrameková

Herečka a moderátorka Lujza Garajová Schrameková dostáva na obrazovkách Joj priestor s vlastnou talkshow s názvom Čau Lujza, v ktorej bude spovedať celebritné páry a ich deti. Nová zábavná show poukáže na slávne páry ako na obyčajných ľudí, ktorý majú tiež svoje slasti aj radosti každodenného života

"Celé som si to vymyslela pred dvoma rokmi, plán som povedala Jánovi Gorduličovi a tak vznikla táto talkshow," prezradila na webe televízie Joj.

Zdroj: TV JOJ / Lujza Garajová Schrameková

​Do televíznej obývačky si bude pozývať hercov, športovcov či hudobníkov a ich partnerov. Ako to známym rodinám klape uprostred pozornosti médií a verejnosti? A čo robia, keď im to práve neklape?

Diváci sa dozvedia okrem zaujímavostí z ich súkromného života aj ich názory na tému rodiny, partnerského spolužitia a každodenných nezhôd vo výchove. "Myslím, že môže byť pre divákov zaujímavé vidieť, že aj celebrity zažívajú rodičovské a partnerské veci," vysvetľuje herečka.

Okrem hostí vždy vyspovedá aj ich deti, ktoré prezradia svoj pohľad na vec. A tie prezradia na svojich rodičov aj to, čo by možno nechceli veľmi povedať. Deti sú však jednou z hlavných ingrediencií tejto šou.

Zdroj: TV JOJ / Čau Lujza

​Medzi prvými pármi v talkshow budú herecká dvojica Alexander Bárta a Henrieta Mičkovicová s ich výrečnou tínedžerkou, manželia Višňovskí, Landlovci či Pomajbovci. Okrem detí pripraví Lujza partnerom aj ďalšie milé prekvapenia, kde stretnú svojich starých známych, najlepších kamarátov či rodinu.

O hudobný sprievod sa v show postará skupina Maca a Kapela roka. Za mikrofón sa postaví aj samotná Lujza.

Zdroj: instagram.com

​Herečka sa dostala do povedomia verejnosti najmä účinkovaním v seriáli Naši, kde stvárňuje mamu Lujzu Rodinovú. Seriál uviedla televízia Joj na obrazovky na začiatku roka 2016. V ankete OTO 2017 seriál výrazne zabodoval s stal sa seriálom roka, Lujza si odniesla sošku z kategórie Herečka roka. Naši sa v tomto roku dočkajú aj svojho finále. Seriál sa definitívne uzavrie piatou sériou, ktorú odvysiela Joj na jeseň tohto roka.

Herečka si minulý rok prvýkrát vyskúšala aj rolu moderátorky v šou Česko Slovensko má talent, ktorá bude pokračovať aj túto jeseň už vo svojej ôsmej sérii.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.