Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
13.07.2020, 15:35

Jojka zaraďuje do programu spin-off seriálu 9-1-1. Premiéru v USA mal tento rok

V hlavných úlohách sa predstavia Rob Lowe a Liv Tyler.

Jojka zaraďuje do programu spin-off seriálu 9-1-1. Premiéru v USA mal tento rok
Zdroj: TV JOJ

Televízia Joj zaraďuje od utorka 21. júla do vysielania spin-off seriálu 9-1-1 s názvom 9-1-1: Texas (v originále 9-1-1: Lone Star), ktorý mal premiéru v USA len tento rok. Doplní aktuálne vysielanú tretiu sériu seriálu 9-1-1.

Desaťdielny spin-off seriálu 9–1–1 sa odohráva medzi hasičmi v Texase. Newyorský hasič Owen Strand (Rob Lowe) sa musí so synom presťahovať do Austinu v Texase, aby tu vybudoval novú hasičskú stanicu. Zároveň sa snaží vyriešiť svoje osobné problémy a znovu nájsť životnú rovnováhu.

Owen Strand ako jediný prežil teroristické útoky z 11. septembra 2001, kedy musel od základu prebudovať svoju hasičskú stanicu v New Yorku. Keď k podobnej tragédii dôjde v texaskom Austine, úrady poveria prestavbou tunajšej stanice práve jeho.

Liv Tyler v seriáli stvárňuje Michelle Blake, kapitánku záchrannej zdravotnej služby, ktorá sa pokúša pokúša nájsť svoju sestru Iris, ktorá sa stratila pred tromi rokmi. V ďalších úlohách sa predstavia Ronen Rubinstein, Sierra Aylina McClain, Jim Parrack či Julian Works. Režisérom je Bradley Buecker, ktorý má na konte aj seriál 9-1-1.

Koncom mesiaca bude mať na Joj premiéru aj minuloročná novinka z produkcie Hulu Štyri svadby a jeden pohreb. Americký seriál na motívy úspešnej rovnomennej britskej komédie z roku 1994 sleduje osudy štyroch priateľov, ktorí sa po rokoch zídu na svadbe v Londýne.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.