Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
07.12.2020, 12:47

Bývalý spolumajiteľ Plusky je opäť aktívny na mediálnej scéne

Jozef Dukes a stal spolupodielnikom v Startitupe.

Bývalý spolumajiteľ Plusky je opäť aktívny na mediálnej scéne

Jozef Dukes bol spolumajiteľom Spoločnosti 7 plus, vydavateľstva, ktoré dnes nesie meno News and Media Holding. Potom, ako Spoločnosť 7 plus v septembri 2014 kúpila finančná skupina Penta Investment, sa Jozef Dukes z mediálnej scény stiahol. V súčasnosti sa situácia mení. Stal sa spoluinvestorom v mediálnej spoločnosti Startitup.

"Dlhšie už sledujem cestu onlinovej spoločnosti Startitup. V ich vývoji vidím progres, navyše stále vnímam situáciu na mediálnej scéne a vidím, že online má budúcnosť. Keďže sa stále dobre orientujem na slovenskom mediálnom trhu, rád by som Startitupu ponúkol svoje skúsenosti," povedal pre Stratégie Jozef Dukes.

V oficiálnom meraní návštevnosti slovenského internetu IABmonitor uzavrela spoločnosť Startitup november na šiestej priečke s 2,25 milióna reálnych používateľov. V portfóliu má šesť webov - startitup.sk, interez.sk, emefka.sk, babskeveci.sk a imhd.sk. Najnavštevovajšími sú startitup.sk s 1,6 milióna RU za november a interez.sk s 1,1 milióna RU.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.