Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
11.02.2021, 15:10

Markíza mení kompletne program. Od marca nasadzuje premiéry seriálov aj Tvoju tvár

Televízia Markíza vstupuje do jarnej sezóny s novou programovou štruktúrou.

Markíza mení kompletne program. Od marca nasadzuje premiéry seriálov aj Tvoju tvár
Zdroj: TV Markíza, koláž Stratégie

Televízia Markíza vstupuje do jarnej sezóny s kompletne novou programovou štruktúrou. Cez týždeň prinesie premiérové časti štyroch seriálov či svadobnú šou, nedele budú patriť šou Tvoja tvár znie povedome.

V pondelok 1. marca odštartuje druhá séria úspešnej jarno-jesennej novinky Pán profesor. Prvá séria bola na jeseň minulého roka najsledovanejším nespravodajským programom v skupine mladších divákov (12-54 ročných). Po Pánovi profesorovi budú nasledovať nové časti Susedov, ktorí tak prvýkrát od svojho návratu na obrazovky nebudú hlavným večerným programom. Pondelkový večer zakončia reprízy Hornej Dolnej.

Zdroj: TV Markíza

​Nové časti Hornej Dolnej dostanú priestor tradične v štvrtkové večery, pričom 4. marca, pri štarte novej série, odvysiela televízia dve časti za sebou. Doplní ich zábavno-súťažná šou Dobre vedieť!

Utorkové večery budú patriť dramatickému seriálu Červené pásky, v ktorom sú hlavnými postavami mladí pacienti vo veku od 10 do 16 rokov bojujúci s vážnymi diagnózami. Seriál mal mal premiéru pred rokom, ale kvôli nastupujúcej pandémii ho Markíza stiahla po dvoch častiach z obrazoviek. Od utorka 2. marca sa vráti na obrazovky, najprv s reprízami prvých dvoch už odvysielaných epizód.

Zdroj: TV Markíza

​Stredy budú od 3. marca patriť novým častiam Chart Show a piatky od 5. marca druhej sérii reality šou Svadba na prvý pohľad. Prvú sériu vysielala Markíza na začiatku minulého roka.

​Sobotné večery budú filmové, prvý marcový týždeň uvedie Markíza dve premiéry za sebou – komédiu Lúpež vo veľkom štýle s Morganom Freemanom a Michalom Caineom doplní v neskoršom vysielacom čase triler Muž v temnote.

V nedeľu 7. marca odštartuje Tvoja tvár znie povedome. V šiestej sérii šou sa predstaví nová osmička súťažiacich. Na svetové hviezdy sa budú premieňať Eva Kramerová alias Evelyn, František Košarišťan alias Fero Joke, víťazka SuperStar Barbora Piešová, herec zo seriálu Pán profesor Martin Klinčúch, tváre seriálu Sestričky Kristína Madarová a Braňo Mosný, herec Dušan Cinkota, ktorý účinkuje v seriáli Červené pásky a Zuzana Belohorcová, ktorá sa po rokoch vracia na televízne obrazovky. Zmeny nastanú aj v porote, do ktorej zasadne prvýkrát herečka Lujza Garajová Schrameková. 

Televízia Joj zatiaľ svoje novinky neohlásila, najočakávanejším jarným projektom je výpravný historický seriál Slovania. Prvý marcový týždeň podľa predbežných plánov pokračuje v nastavenej programovej štruktúre - pondelky patria Inkognitu, utorky a štvrtky Novému životu a piatky aj víkendy sú filmové. V stredu 3. marca zreprízujetelevízia Joj Trhlinu, pričom uvedie obidve časti za sebou. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.