Je ním Ondrej Kořínek.
Na pozíciu kreatívneho riaditeľa v agentúre MullenLowe GGK sa po dvoch rokoch vrátil Ondrej Kořínek. Na otázku prečo, odpovedal, že ponuka voľných rúk bolo to, čo rozhodlo.
Do staronovej agentúry prišiel zo štúdia Echt, kde viedol kampaň na Študentský účet pre Tatra banku a zúčastnil sa na predvolebnom ultramaratóne pre stranu ZA ĽUDÍ. "Zažil som Gizku aj Kisku," hovorí Ondrej a dodáva, že nadšenie a energiu, ktoré vládnu v Echte, by chcel priniesť do MLGGK.
Ondrejovým cieľom je, aby ľudia v agentúre menej pracovali a viac sa bavili.
Z pozície kreatívneho riaditeľa v MullenLowe GGK odišiel vo februári tohto roka Erik Reingraber, ktorý sa na rovnakú pozíciu presunul do Generations.
01 - Modified: 2023-09-13 06:00:00 - Feat.: - Title: Andrea Jurgošová: Dobrý copywriter sa nevypíše za počítačom, ale tým, že skúša nové veci
02 - Modified: 2023-08-21 08:34:51 - Feat.: - Title: Focus na mladých: Nie je problém zasiahnuť GEN Z, ale zaujať ju (anketa Stratégií medzi expertmi digitálnych a mediálnych agentúr)
03 - Modified: 2023-09-05 06:38:57 - Feat.: - Title: Veľkí klienti posilnili našu kompetenciu. Agentúra rastie minimálne o sto percent
04 - Modified: 2023-09-11 08:16:03 - Feat.: - Title: TV reklama: Najvyššie body získal Láskyplný piatoček
05 - Modified: 2023-07-14 14:18:06 - Feat.: - Title: MullenLowe GGK rozširuje kreatívne oddelenie, novou posilou je Peter Ižo