archív
StoryEditor

Realitná kancelária HERRYS zveruje svoju komunikáciu agentúre SKPR STRATEGIES

03.02.2021, 09:00
Autor:
redred
Posilniť chce komunikáciu v rôznych oblastiach predaja a prenájmu nehnuteľností na rezidenčnom trhu.

Súčasná ekonomická situácia spôsobila, že realitný trh prechádza zásadnými zmenami a profesionálne služby spojené s predajom a prenájmom sa stávajú nevyhnutnosťou. Jedna z najväčších realitných kancelárií na našom trhu HERRYS preto zveruje svoju komunikáciu agentúre SKPR STRATEGIES.

„Nadviazaním profesionálnej komunikácie chceme prinášať aktuálne témy, ktoré rezonujú na realitnom trhu. Predaj i prenájom nehnuteľností prechádzajú zásadnými zmenami a klienti preto očakávajú nadštandardné, ale i netradičné, nové a lepšie riešenia. Ako realitná kancelária, ktorá za svoju prácu získala viacero ocenení, by sme chceli byť lídrami aj v informovanosti a sledovaní trendov,“ uviedol Filip Žoldák, jeden zo zakladajúcich partnerov realitnej kancelárie HERRYS.

HERRYS chce spoluprácou s SKPR STRATEGIES posilniť komunikáciu v rôznych oblastiach, ktoré sa týkajú predaja a prenájmu nehnuteľností na rezidenčnom trhu. V hlavnom meste a jeho okolí dominujú projekty, ktoré sú ešte pred výstavbou a klienti sa rozhodujú iba na základe zverejnených informácií. Pandémia zároveň mení spotrebiteľské správanie a napriek zložitejšej ekonomickej situácii uzatvárajú klienti nové zmluvy.

„Realitná kancelária dnes nie je iba predajcom nehnuteľností, či sprostredkovateľom ich prenájmu. Je komplexným partnerom, ktorému záleží na dôslednej komunikácii s klientom. Preto sme veľmi radi, že budeme môcť využiť naše doterajšie skúsenosti s prácou s médiami a prinášať zaujímavé témy a praktické skúsenosti skutočných profesionálov v oblasti nehnuteľností na našom trhu,“ hovorí Soňa Lexmanová, Managing Director SKPR STRATEGIES (na titulnej foto).

Realitná kancelária HERRYS je jednou z prvých plne licencovaných realitných kancelárií Národnou asociáciou realitných kancelárií na našom trhu a všetci jej agenti absolvujú pravidelné testovanie organizované asociáciou. Kancelária už desať rokov pôsobí v hlavnom meste a v jej okolí a za ten čas vybudovala tri pobočky. V roku 2018 svoju pôsobnosť rozšírila a jej makléri začali poskytovať služby aj v Prahe. 

01 - Modified: 2023-05-15 14:57:55 - Feat.: - Title: SKPR STRATEGIES: V PR brandži nepociťujeme zákulisné hry ani podrazy. Tešíme sa aj z úspechov konkurencie 02 - Modified: 2023-04-17 07:40:36 - Feat.: - Title: Boj o talenty v PR branži zatiaľ vyzerá na remízu 03 - Modified: 2023-03-03 09:06:36 - Feat.: - Title: Víťazom tendra pre brandové PR spoločnosti Heineken je SKPR STRATEGIES 04 - Modified: 2022-11-29 15:45:08 - Feat.: - Title: PR sa darí ako nikdy predtým. Odvetvie hovorí o nových výzvach 05 - Modified: 2022-06-02 09:29:39 - Feat.: - Title: Ročenka PR agentúry: V čom v súčasnosti spočíva hodnota PR pre firmy?
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. jún 2023 11:00