Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.11.2019, 11:30

Anastasia Kuzminová prijala ocenenie od sprofanového týždenníka Extra Plus

Magazín udeľoval ocenenia za prínos pre našu krajinu.

Anastasia Kuzminová prijala ocenenie od sprofanového týždenníka Extra Plus
Zdroj: TASR

Určite úprimné poďakovanie na svojom facebookovom profile vyjadrila naša najlepšia biatlonistka Anastasia Kuzminová. Získala ocenenie za prácu a prospech pre Slovenskú republiku.

"Už to mám doma! Doručené! Ocenenie Cena Extra Plus Za prácu v prospech Slovenskej Republiky. Som rada, že moja športová kariéra a moje úspechy oslovili aj Vás," poďakovala Kuzminová vydavateľovi magazínu Extra Plus, ktorým je spoločnosť Mayer Media.

Pripomeňme, že magazín Extra Plus je na trhu takmer dvadsať rokov a je spätý s bývalou mečiarovskou garnitúrou. Neskôr pod vedením šéfredaktora Pavela Kapustu bol blízky SNS. V tomto období je myšlienkovo na spriaznenej vlne s konšpiračným webom Hlavné správy, propaguje strany Mariana Kotlebu či Štefana Harabina a kritizuje "slniečkárov". Časopis vedie Lenka Mayerová.

Podobné ocenenie získalo od magazínu Extra Plus viacero osobností, napríklad aj prezident Slovenského olympijského a športového výboru a súčasný majiteľ denníka Nový čas Anton Siekel .

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.