Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
18.08.2020, 11:40

Zmena na poste moderátora v politickej diskusii Na hrane

Relácia mení moderátora po roku vysielania.

Zmena na poste moderátora v politickej diskusii Na hrane
Zdroj: TV JOJ

Politická diskusia Na hrane, ktorú pre rokom uviedla na svoju obrazovku televízia Joj, zmení na jeseň moderátora. Michala Magušina vystrieda Jana Krescanko Dibáková, ktorá sa na vysielaní relácie podieľa od je počiatku ako dramaturgička.

Relácia prináša raz týždenne duel dvoch politikov na aktuálne politické a spoločenské témy. ​Súčasťou živého vysielania je aj publikum, ktoré si do štúdia pozvú diskutujúci politici. Otázky politikom môžu klásť aj diváci pri obrazovkách.

"Od jesene bude Na hrane moderovať jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková. Moderátor Michal Magušin, s ktorým sa diváci stretávali doteraz, sa po náročnom pracovnom roku rozhodol venovať len jednému projektu – webovej žurnalistike, ktorú robil aj pred moderovaním relácie Na hrane," uviedla hovorkyňa televízie JOJ Lucia Kulihová.

Dibáková je dlhoročnou redaktorkou Novín TV Joj, diváci ju poznajú ako moderátorku viacerých diskusií Noviny špeciál, ktoré televízia  vysielala počas koronakrízy.

Diskusná politická relácia Na hrane sa jeseň vráti na obrazovky, Jojka ju bude vysielať v tradičné štvrtkové večery po seriáli Nový život

Zdroj: TV JOJ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.