· Kategória: Kampaň · Agentúra: MUW Saatchi & Saatchi · Zadávateľ: ČSOBStratégie
StoryEditor

Reklama ČSOB a MUW Saatchi & Saatchi zaujala porotu v New Yorku. Maratónske psy získali bronz

15.07.2021, 09:30
Autor:
pzpz
Slovenská kreatívna obec má ďalšie dva bronzové kovy.

Na NY Festivals Advertising Awards uspela v tomto roku agentúra MUW Saatchi & Saatchi. Zo svetovej súťaže si za kampaň Maratónske psy odniesla dve bronzové ocenenia v kategóriách Sports event or program promotionCollaborations & partnerships. 

Kampaň ČSOB povzbudzovala ľudí k tréningu na ČSOB Bratislava Marathon, ktorý sa konal v septembri minulého roka.

​Problém osamelých bežcov bez sparing partnera vyriešila ČSOB nadácia, ktorá sa spojila so Slobodou zvierat a predstavila aktivitu Maratónske psy, ktorou motivovala ľudí nielen k behu, ale zároveň aj k venčeniu psov z útulku.

Kompletný zoznam prác je uvedený na oficiálnej stránke súťaže

O ocenenie sa tento rok uchádzalo spolu päť agentúr, ktoré získali spolu deväť shortlistov. Najviac želiezok v ohni mala agentúra Wiktor Leo Burnett a za ňou MUW Saatchi & Saatchi s dvomi shortlistami, ktoré sa jej podarilo premeniť na kov.

Po jednom kandidátovi na víťaza mali vo finále NYF Advertising Awards agentúry Elite /Monday Lovers, MADE BY VACULIK a THIS IS LOCCO.

​Minulý rok boli na kreatívnej súťaži ocenené dve agentúry. Effectivity POWERED BY PUBLICIS uspeli s kampaňou Pa a Pi po 33 rokoch pre klienta Ekotopfilm. Bronz získali v kategórii Public Relations: Best Use.

A ďalší bronz v kategórii Financial Software/Technology získala agentúra TRIAD za prácu VÚB Šetrič.

Medzinárodná súťaž New York Festivals oceňuje práce v šiestich kategóriách. V každej z nich zasadá porota zložená z profesionálov z danej brandže a vyberá top projekty z celého sveta

20. máj 2022 16:49