Strategie forum
StoryEditor

Už sa to blíži: Stratégie vás pozývajú na veľkú konferenciu Stratégie fórum

18.10.2022, 16:57

Podujatie na dvoch pódiách bude už vo štvrtok 20. októbra 2022. 

Neváhajte a kúpte si vstupenky. Kompletný program aj mená speakrov nájdete TU. 

 

Jedinečné podujatie, na ktoré prijalo pozvanie takmer 40 speakrov z mediálneho a marketingového prostredia sa uskutoční na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave. 

Program je taký bohatý, že sme ho rozdelili na dve pódia. Na jednom sa budeme venovať médiám a na druhom marketingu. Spolu so zástupcami najväčších vydavateľstiev, televízií, mediálnych agentúr a zadávateľov rozoberieme aktuálnu situáciu na mediálnom trhu. Špeciálny panel sme venovali aktuálnej spoločenskej téme hoaxy. 

Marketingový stage bude plný inšpirácií. Ako má vyzerať súčasný moderný brandbuilding? Ako postaviť marketingovú stratégiu a akú silu majú dáta? Veľkú časť debaty venujeme e-commerce. Online obchod sa rozvíja vo všetkých smeroch a povieme si, aké inovácie nesmú v e-shopoch chýbať a prečo treba pri nich myslieť aj na staršiu generáciu. Sociálne siete hýbu svetom, tak prečo sa nevybrať aj na TikTok. Patria naň nielen deti a mládež, ale aj veľké firmy, pokojne aj automobilky. Prečo sa vybrali na túto tancujúcu sieť plnú vtipu? Povedia experti. 

 

Nenechajte si ujsť Stratégie fórum, všetci ste pozvaní. 

 

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
06. jún 2023 11:51