Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.12.2018, 09:57

Kali bude tretím koučom v The Voice Česko Slovensko

Raper zasadne do porotcovského kresla speváckej súťaže už na jar.

Kali
Zdroj: TV Markíza

Do kresla pre kouča zasadne v novej sérii speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko aj jeden z najpopulárnejších a najúspešnejších slovenských raperov Koloman Magyary, známy pod umeleckým menom Kali.

Ako v poradí už tretí nováčik v porote bude spoločne s Vojtěchom Dykom a Janou Kirschner hľadať ten najlepší hlas Česka a Slovenska, ktorý okrem tohto prestížneho titulu získa aj výhru v hodnote 75 000 eur.

"Nikdy by mi nenapadlo, že by ma mohli osloviť do tak veľkého projektu, akým je The Voice Česko Slovensko, takže ponuka ma určite prekvapila. Na jednej strane som si uvedomoval, že je s tým spojená aj veľká zodpovednosť, na druhej strane som potreboval nejakú zmenu a beriem to aj ako ďalší veľký krok v mojej kariére. Takže rozhodovanie bolo rýchle," povedal Kali, ktorý sa už na svoju úlohu mentora teší, ale zároveň cíti rešpekt.

"Teším sa v prvom rade na to, že zažijem niečo nové, že spoznám nových ľudí, nepochybne budem počuť množstvo talentov a s niektorými z nich budem aj pracovať. Zároveň to však beriem vážne, takže chcem s “mojimi” vyhrať, prípadný neúspech by ma mrzel," dodal.

"Veľmi ma teší, že môžem v našom tíme privítať slovenskú raperskú hviezdu Kaliho, ktorý už má bohaté skúsenosti s podporou vychádzajúcich speváckych hviezd a svoje cenné rady bude odovzdávať nielen svojim zverencom, ale aj fanúšikom a televíznym divákom," povedal Pepe Majeský, kreatívny producent a režisér šou The Voice Česko Slovensko.

Štvoricu koučov by mal uzavrieť frontman skupiny Kabát Josef Vojtek. Ako jediný z koučov doposiaľ nechýbal ani v jeden sérii česko-slovenského The Voice, v kresle kouča sedel v roku 2012 aj 2014. Sekundovali mu napríklad Dara Rolins, Rytmus, Michal David či Majk Spirit.

The Voice patrí k celosvetovo najúspešnejším licencovaným formátom, vzniklo už 67 lokálnych verzií, ktoré sa vysielajú vo viac než 180 krajinách po celom svete a sledujú ich stovky miliónov divákov. Na svojom konte má tiež štyri prestížne televízne ceny Emmy. Víťazstvom v súťaži sa môžu pochváliť už stovky mladých spevákov a speváčok, vrátane Slovenky Ivanny Bagovej a Češky Lenky Hrůzovej.

Tretí ročník speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko odštartuje na obrazovkách televízií Markíza a Nova už na jar 2019.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.