Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.02.2019, 10:30

Prázdniny sa onedlho vracajú s treťou sériou. Známy je už dátum štartu

Od marca prinesú televízie v programovej štruktúre nové formáty.

Prázdniny sa onedlho vracajú s treťou sériou. Známy je už dátum štartu
Zdroj: TV JOJ

Už čoskoro prichádza na televízne obrazovky tretia séria Prázdnin. Nové rodinné dobrodružstvá Jančichovcov, Marcínekovcov a Lehotských dostanú nový vysielací čas. Namiesto tradičnej stredy budú seriálu patriť utorkové večery.

Prvá epizóda štartuje na JOJ v utorok 5. marca o 20:35. Nasledovať o 22:00 bude český komediálny seriál Most!, aktuálny hit našich susedov, na ktorý JOJ zakúpila práva na vysielanie.

Nové seriály alebo nové série seriálov štartuje aj Markíza, v pondelok 4. marca uvedie Susedov a Kuchyňu, predtým prinesie nový komediálny seriál Kameňák a vráti sa aj Horná Dolná.

​Rodinný seriál Prázdniny mal na obrazovkách televízie JOJ premiéru pred dvoma rokmi. Príbehy mužov, ktorí sa vyberú s deťmi na chalupu, mal výborný štart. Nenáročná veselá komédia si získala priazeň divákov a prvá aj druhá séria sa stala počas svojho vysielania najsledovanejším nespravodajským programom. Seriál dostal aj zimný špeciál - celovečerný film Prázdniny - Vianočné dobrodružstvo.

Zdroj: TV JOJ

​Tretia séria sa bude opäť odohrávať pred blížiacimi sa letnými prázdninami. Deti sa už nevedia dočkať toho, kedy pôjdu s otcami na chalupu.Tí však tento rok majú hlavu plnú povinností. Jano sa stal zástupcom riaditeľa v škole a musí cez leto zostaviť rozvrhy. Zdeno sa stal učiteľom telesnej výchovy a musí si dorobiť pedagogické minimum, a preto ho v lete čaká príprava na skúšky.

Laco zavesil Ofsajd na klinec, ale na leto mu pribudne jedno dieťa – jeho malý "brácha" Venca. Bude ňou 12-ročný brat jedného z hlavných hrdinov. "V rodine je tak zapletený, že je to malý brat Laca Lehotského, ktorého hrá Tomáš Matonoha. Je to teda strýko Miška a Ondra," vysvetľuje scenáristka Kristína Cibulková. Novú postavu hrá 12-ročný Ondrej Sýkora, jeho seriálového brata stvárňuje Pavel Liška.

Zdroj: TV JOJ

​Deti však čakajú, že opäť zažijú leto plné dobrodružstiev, zistia však, že Jano nenapísal svoj legendárny zoznam výletov. Okrem toho Zdeno aj Jano trčia celý deň v mobiloch a papieroch. Preto otcom zabavia mobily, počítače a tiež akékoľvek učivo. Chalupárska dovolenka je predsa na to, aby si to spoločne užili. A aj si to užijú. Okrem výletu na Novozélandskú farmu, zažijú plavbu na Baťovom kanáli, zostroja si vlastnú šmykľavku a tiež nájdu poklad, ktorý pred tridsiatimi piatimi rokmi zakopali ich otcovia. 

Autori seriálu (režisér Ivan Predmerský a scenáristi Kristína Cibulková a Stano Guštafík) priniesli viacero noviniek aj v poslednej sérii. Do kopaničiarskej zostavy pribudli okrem manželiek, ktoré si prvýkrát vyskúšali pravú dovolenku na chalupe, aj polročný Oskarko Marcínek a do deja vstúpili aj starí rodičia detí.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.