StoryEditor

Young Lions 2025: Mladí Slováci odovzdali v Cannes skvelé práce. Žiaľ, ostali bez ceny

23.06.2025, 10:50

Mladí levíci zo Slovenska si mohli opäť vyskúšať, ako obstoja v medzinárodnej konkurencii. 

Slovenskí Young Lions si tento rok na ceny z Cannes nesiahli. Získali však bohaté skúsenosti, ktoré určite využijú vo svojom ďalšom reklamnom aj osobnom živote. 

Na medzinárodnom festivale kreativity si zmeralo sily 6 slovenských dvojíc. Pozrite sa, aké práce odovzdali porote. Rozhodne sa za ne nemusia hanbiť. Práve naopak. 

Kategória: Film (partner TV JOJ)

Thalia Earl, Lea Hadnagyová

Thalia Earl, Lea Hadnagyová

Kategória: Media (partner Telekom)

Richard Sokol, Ladislav Macko

image

Ladislav Macko, Richard Sokol: Game changer

Kategória: Design (partner 365.bank)

Vlastimil Mesko, Peter Ščasnovič

image

Vlastimil Mesko, Peter Ščasnovič: ByeBiteCard

Kategória: Digital (partner Asociácia mediálnych agentúr)

Veronika Rybárová, Dominik Mičuda

image

Dominik Mičuda, Veronika Rybárová

Kategória: Print (partner Tesco)

Matej Oškerský, Gabriela Kaňová

image

Matej Oškerský, Gabriela Kaňová

Kategória: PR (partner Slovenská sporiteľňa)

Katarína Sopková, Patrícia Al-Hadi

image

Katarína Sopková, Patrícia Al-Hadi

01 - Modified: 2025-07-28 06:42:11 - Feat.: - Title: Zbavme sa predsudku, že humor je najsilnejšia vec, ktorá v reklame funguje. Paleta emócií je oveľa širšia 02 - Modified: 2025-07-16 10:11:21 - Feat.: - Title: Slovenská bublina v Cannes tento rok praskla 03 - Modified: 2025-07-14 08:38:31 - Feat.: - Title: Matej Oškerský: Cannes je ako Liga majstrov. Najlepší z najlepších sa chcú zapísať do histórie 04 - Modified: 2025-07-03 11:25:49 - Feat.: - Title: Veronika Rybárová: Young Lions je hektická, trochu stresujúca, turborýchla, nepredvítateľná súťaž 05 - Modified: 2025-07-01 14:49:01 - Feat.: - Title: Dominik Mičuda: Raz v živote si musíš ísť overiť, či tvoja práca stojí za to
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
05. december 2025 11:43