Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.11.2019, 21:46

Top osobnosťami slovenskej reklamy sú Woska, Kurek, Polák, Tvarošková a Hliboký

Triadisti získali všetky ocenenia už druhý rok po sebe.

Top osobnosťami slovenskej reklamy sú Woska, Kurek, Polák, Tvarošková a Hliboký
Zdroj: archív

Magazín Stratégie udeľuje v rámci súťaže Agentúra roka aj špeciálne ocenenia. V piatich kategóriách oceňuje každý rok top osobnosti slovenskej reklamy, ktoré získali na domácich a zahraničných súťažiach kreativity najviac bodov.

TOP CREATIVE DIRECTOR  2019

Zdroj: osobný archív
Vlado Kurek 
1270 bodov


TOP STRATEGY DIRECTOR 2019

Zdroj: archív
Martin Woska
1190 bodov
TOP COPYWRITER 2019

Zdroj: TRIAD
Matúš Hliboký 
1270 bodov

TOP ACCOUNT DIRECTOR 2019

Zdroj: TRIAD
Zuzana Tvarošková 
1270 bodov

TOP ART DIRECTOR 2019

Zdroj: TRIAD
Csilla Polák 
1270 bodov

Top osobnosti slovenskej reklamy nazbierali väčšinu bodov za kampaň Slovensko žije všetkými farbami pre Absolut. Práca získala zo zahraničných súťaží dva shortlisty na Golden Drum, strieborné ocenenie na EuroEffie a z medzinárodnej súťaže New York Festivals si odniesla bronz.

Kampaň bodovala aj na slovenskej súťaži efektivity Effie Awards, na ktorej získala zlato v kategórii Digital a bronzové ocenenie v kategórii FMCG. Slovensko žije všetkými farbami bodovalo aj na Zlatom klinci, kde kampaň získala najvyššie ocenenie Grand Prix, dva zlaté a dva strieborné Klince a štyri bronzové Klince.

​Ďalšie body si víťazi pripísali za kampaň Tváre slobody, S Birellom nenafúkaš alebo Dychová skúška, Všetko bude.online s Websupportom či Magic Mirror.

Všetky TOP ocenenia v minulom roku si taktiež odniesli „Triadisti“, ktorí získali najviac bodov za prácu 17. november pre O2.

Vyhlásenie top osobností slovenskej reklamy je súčasťou súťaže ​Agentúra roka, v ktorej magazín Stratégie oceňuje už od roku 1999 najlepšie reklamné agentúry, ktoré boli počas roka najúspešnejšie nielen v domácich, ale aj v zahraničných súťažiach kreativity a efektivity, pričom zohľadňuje aj ekonomickú výkonnosť agentúry. Je to jediné ocenenie, ktoré vystihuje prácu agentúry počas celého roka.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.