Adam Lazar marketingový riaditeľ Wolt
StoryEditor

Hodnotenie bola pre mňa super nováčikovská skúsenosť

03.07.2023, 17:22
Autor:
redred

Agentúrou mesiaca sa stala MUW Saatchi and Saatchi, ktorá má na konte aj najlepšie hodnotenú prácu Nová výbava arogance pre ČSOB poisťovňu.

V ďaších článkoch nájdete kompletné výsledky júnového Hodnotenia reklamy v Stratégiách. 

Media: Priznanie chatbota je zaujímavým a efektívnym nápadom

#rešpekt darcom ovládol televízne reklamy aj craft

Nová výbava arogance: Skvelá práca, ktorá bodovala v mnohých kategóriách

Návod na použitie tela je najlepšou kampaňou mesiaca jún

Vizuál: Urobiť kreatívu na barefoot je fakt challenge!

Digital social media: Sheesh benger! Slovnaft sa snaží zacieliť na mladých

Backstage z júnového Hodnotenia reklamy v Stratégiách napísal aj marketingový riaditeľ Wolt SK Adam Lazár. 

Tu sú jeho postrehy: 

Aj keď sme v júnovom kole nenašli nič, čo by nás úplne vytrhlo zo stoličky, bola to super „nováčikovská“ skúsenosť a niekoľko kreatív vyvolalo zaujímavé diskusie. Neviem, či je to blížiacim sa letom a dovolenkami, ale hodnotili sme len niečo vyše 30 prác a takmer polovicu z nich prihlásili agentúry MullenLoweGGK a MUW Saatchi & Saatchi.

image

Lenka Bónová: V júnovom hodnotení nás nič zásadne neohromilo ani nepobúrilo

Práve MUW pri hodnoteniach dominovali a stali sa agentúrou mesiaca, navyše získali aj najlepšie hodnotenú prácu mesiaca. Ich vtipne spracovaná Nová výbava Arogance pre ČSOB Poisťovňu z môjho pohľadu tento mesiac určite vynikala.

Veľmi dobré hodnotenia získali aj efektívna influencer kampaň DNA era #UnboXYourself od Socialist či krásny brandový spot Rešpekt darcom pre Telekom od MUW.

O tom, že už nepatríme medzi najmladších, sme sa presvedčili pri hodnotení kampane Sheesh benger! od oh my DOT, ktorá sa nám z kampaní určených pre Gen Z cieľovku páčila najviac.

Mňa osobne zaujala aj šikovná kampaň EFFE – priznanie chatbota, ktorá pekne zareagovala na AI hype v kreatívnom využití chatbota Slovenskej sporiteľne pre 2 % kampaň Ligy proti rakovine. Už teraz sa teším, čo prinesie leto.

01 - Modified: 2023-09-12 05:50:37 - Feat.: - Title: Kofola ukazuje, aké dôležité je mať message, sklamnie z O2 a HarMMasan pobavil 02 - Modified: 2023-09-11 10:56:23 - Feat.: - Title: Attila a HarMMasan sú nezastaviteľní: Vyhrali aj kategóriu Promo, activation, event 03 - Modified: 2023-09-11 10:37:34 - Feat.: - Title: Vizuál: Zopár prác získalo slušné body, nadštandard sme ale nenašli 04 - Modified: 2023-09-11 10:21:46 - Feat.: - Title: Social media: Kategórii dominoval Attila Végh so svojou vysnívanou reklamou na toaletný papier 05 - Modified: 2023-09-11 10:04:26 - Feat.: - Title: Out of home: Porote sa najviac páčila práca JANDL pre Bratislavskú vodárenskú
menuLevel = 2, menuRoute = news/hodnotenia, menuAlias = hodnotenia, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
22. september 2023 23:39